NK Varteks, Varaždin; 2011 - ...

Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
23. listopada 2016. u 02:35
teško gostovanje na kojima mi redovito gubimo bodove i pobjeda. Medo danas nije bio na visini pa je ostatak ekipe potegnuo, makar nas je on i doveo u vodstvo.
utakmicu je defitnitivno obilježio sudac Novosel. jedan iz svetog trojstva totalnih idiota (Buden-Pajtak-Novosel) sa zviždaljkom kojem čovjek ne bi smio dati da čuva tri nacrtane ovce, kamoli da sudi utakmicu 4. lige.
svemu tome se pridodao 2. pomoćni Pintarić kojem je jedina izlika bila da je bio pijan jer je fulao brat bratu 80 % zaleđa koja je dignuo.
i dalje smo prvi i baš veseli da se našim sucima to "sviđa"...
Vidi cijeli citat

Nismo niti mi zadovoljni suđenjem. Onaj vas ponisteni gol, decki koji su bili u liniji vele da je bilo zaleđe. Verjem da budu snimke malo rasvjetlile situaciju. A posebno za iskljucenje peteka u 82 minuti. Pomocni sudac mase faul za nas, a glavni pokazuje drugi zuti peteku. I tu se prelomilo u vasu korist. Zato je bilo vruce pre ogradi dok su suci izlazili.

Dramatična pobjeda Varteksa unatoč sudačkim propustima

U 10. kolo MŽNL Čakovec - Varaždin, Varteks je upisao vrijednu gostujuću pobjedu protiv Slobode iz Slakovca, rezultatom 2-1. Posebno vrijednu ako uzmemo u obzir sve što se događalo na terenu, no krenimo redom.

Gostima je poništen pogodak pri rezultatu 0-0, no bolju igru Varteks je kapitalizirao u 22. minuti, golom sjajnog Medveda. Cijelo prvo poluvrijeme provelo je u dominaciji Bumbara, no do odmora nisu uspjeli povećati prednost.

Od prve minute drugog poluvremena, domaća momčad krenula je bolje i zasluženo je stigla do izjednačenja. Nakon primljenog gola slijedi buđenje Varteksa koji je ponovno zagospodario terenom, što je okrunio 5 minuta prije kraja. Tada je prvijenac u dresu Varteksa, postigla najnovija akvizicija, Dejan Glavica, koji je zabio gol glavom i postavio konačan rezultat.

Utakmica je bila nervozna, s dosta prekršaja i žutih kartona, no to nije opravdanje za katastrofalnu predstavu glavnog suca Bojana Novosela i njegovog drugog pomoćnog Pintarića. Oni su u prvom poluvremenu neopravdano poništili gol Varteksa, dok su u ostatku utakmice konstantno natezali za domaću ekipu, iako su varaždinski suci.

Nakon ove utakmice, Varteks je, dakako, i dalje na prvom mjestu, na radost brojnih navijača, koji su i danas u velikom broju bodrili svoju ekipu. Utakmici je nazočilo oko 300 gledatelja, od čega je dvije trećine otpalo na White Stonese, predvođene legendarnim glumcem Ljubom Kerekešom.

Quisco
Quisco
23. listopada 2016. u 08:04
likan je napisao/la:

ruku na srce, petek je sam kriv a crveni je dobil zbog svoje gluposti - jedan žuti je dobil zbog prigovora. a ko zna kaj je sve nadrobil novoselu tokom utakmice jer se bunil još od 2. ili 3. minute (kad je trebal dobiti prvi žuti zbog krvničkog starta) pa sve do isključenja. i poslije njega.

edit: da velim samo i to da smo još za vrijeme utakmice počeli govoriti da je novosel katastrofa i da jebe jedne i druge.
[uredio Quisco - 23. listopada 2016. u 08:05]
Quisco
Quisco
23. listopada 2016. u 08:09
i da...
super vam je igralište i okolina. baš je fora to igralištem u grabi jer se s povišenog terena bolje vidi.
jedina je šteta (ako zanemarimo suce) to kaj je teren bil natopljen vodom pa dečki nisu mogli igrati kak znaju/mogu.
likan
likan
Poruka: 241
23. listopada 2016. u 08:15
Quisco je napisao/la:
i da...

Palo je dosta kiše par dana, napravili smo gore i dolje drenažu ovo ljeto, zato je i ono blato bilo van aut linije. Ali opet je hlad pa se ova strana nije uspjela osušiti dok je druga bila suha. Ovo kaj se dešavalo van terena je bilo smiješno, policijska opsada cijeloga sela je bila. Igrali smo mi finale kupa s nedelišćem prije par godina gdje ga bilo blizu 1000 ljudi pa nije bilo ni blizu ovome. Na žalost smo tu mi tekmu još popušili jer osim ka moramo platiti policiju i redare (jer se to tražilo od nas) spilo bi se i puno više pijače jer drugo poluvreme nismo smjeli točiti vašim navijačima.
likan
likan
Poruka: 241
23. listopada 2016. u 08:18

Petek je dosta prigovaral, ali bogami i Turković je stalno mel primjedbe.

Quisco
Quisco
24. listopada 2016. u 06:23

bogme smo bili nervozni na njegovo mahanje i prigovaranje. samo smo čekali da dobije drugi žuti.
Quisco
Quisco
24. listopada 2016. u 06:30
i da...

imalo smo mi s njima natezanja prije par godina.
isto su došli s idejom da moramo platiti osiguranje utakmice. jednu jesmo ali je sve završilo u medijima. pa su odustali nakon te jedne tekme.

a pijača???
kad smo igrali s hajdukom torcida je došla u malo većem broju on naših u subotu. i isto nisu smjeli van ograđenoga. ali smo im smjeli davati pijaču (imali smo jedan šank jako blizu njih). i dobro se potočilo.
stvarno ne znam zakaj nas maltretiraju (ne mislim na stonese, nego na klubove). ionak se teško financiramo i par prodanih gajbi pive bi svakom dobro došlo.
a već se dogodilo da smo na gostovanju do poluvremena popili sve kaj su domaćini imali pripremljeno. tak da su morali otvarati privatni dućan i posuđivati pijaču za do kraja tekme.
Pristupio: 11.09.2014.