04. travnja 2021. u 08:10

Pobjeda Varteksa na gostovanju u Đurđevcu

Varteks je danas u 17. kolu 3.HNL Sjever gostovao u Đurđevcu kod Graničara.

Utakmica je završila 2:0 za Varteks i riješena je u prvom dijelu.

Prvo poluvrijeme donijelo je dominaciju Bumbara. Domaćini su bili praktički bez šanse, a Vajagić i Kesse donijeli su prednost Varteksu.

U 11. minuti prvu je priliku imao Kesse, dobro pucao, a domaći golman odbio loptu u korner. U 28. pada gol. Kukec probija kroz sredinu, nanizao je tri igrača i pucao. Vratar uspijeva samo skrenuti loptu do Vajagića koji natrčava i zakucava za 1:0.

Desetak minuta kasnije, 2:0 za Varteks. Kesse probija po desnoj strani, dodaje na drugu stranu 16-erca do Vajagića koji ponovno vraća loptu u sredinu gdje se sjajno snalazi Kesse. Priliku da na odmor Bumbari odu s većom razlikom propušta Malenović u 45. minuta gdje izlazi 1 na 1 s golmanom, ali ga čuvar mreže Graničara dobro 'čita'.

Bumbari su prepustili inicijativu Graničaru. Od zabilježenih prilika, Nježić je u 55. minuti gađao s više od 20 metara, dok se u ostatku poluvremena igralo na polukontre i kontre s gostujuće strane, a Jovan je na vratima Varteksa obranio što je trebao.

U sljedećem 18. kolu Varteks je domaćin na Slobodi Papuku iz Orahovice.

05. travnja 2021. u 19:52

Koliko klubova ispada? I da li ima zainteresiranih iz četvrtih liga za rang više? Nekak mi se čini da i Picoki i Virovci sele u niži rang...

Quisco
Quisco
06. travnja 2021. u 06:07

Seniorke Varteksa započele proljetni dio prvenstva: Poražene u Pregradi u susretu nadoknade

Seniorke Nogometnog kluba Varteks ove sezone premijerno nastupaju u 2. HNLŽ. Mlada ekipa trenera Velimira Žganca igrala je u subotu utakmicu protiv ŽNK Pregrade.

Varteksovke su poražene s 3:0 u susretu nadoknade 7. kola prvenstva. Utakmica je tada odgođena zbog samoizolacije igračica.

Za Varteks su nastupile: Tea Bešvir, Doroteja Hrman, Katarina Rabuzin, Maja Sambolec, Natalia Horvatić, Ivona Sačić, Lucija Mišak, Veronika Hrman, Tara Lušić, Nikolina Majhen i Simona Mendaš. Na klupi su još bile Iva Horvat, Stefany Štefanec i Rajna Erjavec.

U sljedećem kolu ženska ekipa na domaćem terenu u Hrašćici dočekuje vrlo jaku ekipu iz Rijeke.

Bellygunner
Bellygunner
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 15.072
06. travnja 2021. u 15:06

Postoje li još ikakve šanse da se Varteks i Varaždin fuziraju pod imenom Varteks? Znan da je bilo pregovora tj ideja i da je zapelo al neznan detalje. I kakvi su uopće odnosi između ljudi u NK Varaždin i navijača?

Vidi cijeli citat

mozda neznam puno ali problem bi bio ljudi koji sjede u upravi Varaždina , ekipa iz NK Varteks je i napravila klub jer nisu htjeli sa njima ništa imati radi toga šta ih smatraju odgovornima za propast Varteksa, valjda će ti neko dat točniji odgovor od ekipe koje prati klub

[uredio Split1912 - 06. travnja 2021. u 23:58]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Quisco
Quisco
07. travnja 2021. u 05:52

Split1912 je napisao/la:

za sad nema nikakve šanse za to. niti ima bilo kakvih kontakata po tom pitanju. bar kolko ja znam.

a odnosi navijača i uprave nk varaždin? nema ih.

[uredio Quisco - 07. travnja 2021. u 05:52]
Quisco
Quisco
09. travnja 2021. u 07:31

Vuković: 'Protiv Papuka nas ne zanima ništa osim pobjede'

Varteks u subotu, 10. travnja, u 16:30 sati na Slobodi dočekuje Papuk iz Orahovice. Utakmica je to 18. kola 3.HNL Sjever te prilika za nove bodove Bumbara kako bi se približili gornjem dijelu tablice.

Susret je najavio jedan od najvažnijih igrača kluba – veznjak Danijel Vuković. Osvrnuo se na početak proljetnog dijela sezone.

- U dosadašnje tri utakmice žalimo za izgubljena dva boda protiv Rudara s obzirom na to da smo gol primili u zadnjim trenucima utakmice. Kod Radnika je bilo vidljivo da su kvalitetnija momčad na terenu, međutim rezultat od pet golova razlike nije realnost, već naš loš dan – kazao je Vuković.

Ipak, posljednji susret Bumbari su na gostovanju u Đurđevcu odigrali vrlo dobro te uzeli tri boda. Slijedi Papuk

- Osobno sam zaliječio ozljedu koja me mučila u prvoj utakmici, a od ostalih igrača nitko nema prevelikih problema i svi zdravi dočekujemo subotnju utakmicu u kojoj nas ne zanima ništa osim pobjede. Igramo na domaćem terenu i to moramo pokazati od prve minute. Vjerujem u pobjedu i nastavku borbe za gornji dio tablice – naglasio je Vuković.

Varteks se nalazi na 9. mjestu ljestvice, dok je Papuk šesti s tri boda više.