Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 30.926
18. travnja 2021. u 08:15

Svaki put kad se netko zapita ima li šanse za spajanje ili suradnju klubova treba otvoriti ovu temu i sve bu mu jasno

Pa prije bi se Republika Irska samovoljno priklonila Ujedinjenom Kraljevstvu...

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
west left-vž
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.08.2019.
Poruka: 319
18. travnja 2021. u 09:08

Dobra tekma, svaka čast Kesse pravo pojacanje.

Ko bi rekel da je iz NK Varaždina.

I onda napišete da nema šanse za neku suradnju, a kaj je to nego jedna vrsta suradnje

22. travnja 2021. u 07:13

seniorke varteksa su protekli vikend uspješno odradile gostovanje u odri kod istoimene momčadi!

s velikih 7:1 porazile su domaću ekipu, a pogotke su postigle: simona mendaš, katarina rabuzin, lucija mišak (2) i tara lušić (3).

sliedeće kolo bumbarice ponovno putuju. ovaj put u karlovac gdje ih čeka žnk 4 rijeke.

VARTEKS U POLUFINALU ŽUPANIJSKOG KUPA 1️⃣/2️⃣
U jučerašnjoj utakmici četvrtfinala Kupa ŽNS Varaždin u Hrženici, Bumbari su bili bolji od Radničkog 2:0.
Oba pogotka zabio je Patrick Kesse! ⚽⚽
U nastavku natjecanja slijedi nam utakmica protiv starog poznanika - Podravine iz Ludbrega.

24. travnja 2021. u 06:33

Kudumija: 'Vjerujem u 6. mjesto. Falilo je sreće i iskustva za nekoliko bodova više'

Novi igrač Varteksa od proljetnog dijela prvenstva je i stoper Hrvoje Kudumija koji, osim što je najavio utakmicu protiv Bjelovara, iznio je svoje dojmove o dosadašnjem dijelu sezone i igranju u dresu Bumbara.

- Ekipa je stvarno odlična. Dečki su me vrlo dobro prihvatili i osjećam se jako dobro u svlačionici i na terenu. Rezultatima nisam nezadovoljan, ali mislim da smo mogli imati poneki bod više da je bilo nešto više sreće, posebno u domaćim utakmicama – naglasio je Kudumija.

Kudumija je započeo sve utakmice proljetnog dijela i siguran je igrač u obrani koju najčešće dijeli s iskusnim Režićem.

- Dobro smo odradili većinu utakmica ove polusezone, osim one u Križevcima. Mislim da bi imali i više pobjeda da nije bilo nekih grešaka i nesretnih situacija u utakmicama u kojima smo podijelili bodove sa suparnicima. Vrlo smo mlada ekipa i mislim da se zbog tog neiskustva i nepotrebnih grešaka prosulo nekoliko bodova. Vjerujem da smo i dalje u igri za 6. mjesto ako dobro odradimo preostale utakmice – ističe stoper Bumbara.

Prisjetio se i prijašnjih ogleda s nadolazećim suparnikom u 20. kolu 3.HNL Sjever.

- Igrao sam protiv Bjelovara već u nekoliko navrata. Uvijek su nezgodan i čvrst protivnik. U pripremnoj utakmici su nas pobijedili, ali to nije bilo ni približno realno stanje na terenu i vjerujem da ćemo uzeti sva tri boda u subotu. Ekipe u 3. HNL Sjever su vrlo dobre i svatko u ekipi ima nekoliko odličnih pojedinaca. Nema lakih utakmica i mislim da je liga općenito vrlo izjednačena osim pri samom dnu te da može svatko svakoga pobijediti – rekao je Hrvoje Kudumija.

Prvenstvena utakmica protiv gostiju iz Bjelovara na rasporedu je u subotu, 24. travnja, od 17 sati na SC Sloboda Varaždin. Susret se igra bez gledatelja zbog poštivanja epidemioloških mjera.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
24. travnja 2021. u 07:27

Quisco je napisao/la:

Vidi cijeli citat

pa valjda su svi upamtili, al dobro vidjet cemo danas protiv Bjelovara, ako zabije dal nisu🤣

Quisco
Quisco
25. travnja 2021. u 07:26

Remi bez golova i puno prilika protiv Bjelovara na Slobodi

U 20. kolu 3.HNL Sjever Varteks je bio domaćin momčadi Bjelovara na SC Sloboda. Utakmica je završila rezultatom 0:0, a sam susret protekao je bez puno šansi za domaće i goste.

Prvi dio započeo je prilikom Kessea čiji udarac prolazi malo pokraj gola. Šansa iz treće minute u razdoblju do sredine poluvremena bila je praktički jedini, ipak s nešto većom dominacijom Bjelovara, ali bez izglednih šansi. U 33. Vajagić sam puca iskosa u jednoj polukontri, ali lopta odlazi malo pored stative.

To je sve što smo vidjeli u prvom dijelu uz nekoliko udaraca Bjelovara koji su otišli visoko iznad gola Jovana.

Početkom drugog poluvremena nešto više uzbuđenja. Gosti pokušavaju u 47., ali im je udarac ponovno neprecizan. Malenović odmah nakon na drugoj strani ulazi u sredinu, puca s vrha 16-erca, a golman gostiju Kakša uz malo nesigurnosti hvata loptu.

Varteks sredinom drugog poluvremena ostaje s igračem manje jer Nježić dobiva drugi žuti karton za jedan prekršaj na sredini terena.

Gosti zatim opet većinu vremena kruže oko 16-erca Varteksa, ali bez konkretnijih šansi i preciznog udarca. Većinu napada uspješno rješavaju Režić i Kudumija. Bumbari sve što mogu je napadati iz kontri, koje su bile rijetke, a jedna od njih, ujedno i najbolja prilika na utakmici bila je ona iz 82. minute.

Jazbec je ukrao loptu, povukao kontru, samo jedan branič Bjelovara bio je ispred njega. Uspješno je gurnuo loptu Kesseu koji izlazi 1 na 1 s gostujućim golmanom. U pokušaju loba vratar ga sprječava, a na odbijenoj lopti Kesse slabo puca i gosti to rješavaju.

U sljedećem kolu Bumbari gostuju kod Poleta u Svetom Martinu na Muri.