Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
27. travnja 2021. u 06:30

seniorke varteksa bile su uspješne na gostovanju u karlovcu protekli vikend.

pobjedom 3:0 bile su bolje od žnk 4 rijeke u sklopu prvenstva 2. hnlž. dva pogotka zabila je lucija mišak, a jedan je dodala ivona sačić

Quisco
Quisco
29. travnja 2021. u 06:30

Vajagić: 'Varteks u meni uvijek budi posebne osjećaje'

Luka Vajagić priključio se ekipi Varteksa u zimskom prijelaznom roku te je do sada odigrao većinu utakmica, prometnuvši se u prvotimca ekipe Želimira Orehovca.

U subotu Bumbari gostuju kod četvrtoplasiranog Poleta u Svetom Martinu na Muri. Prije svega, Vajagić je govorio o tome kako se osjeća u momčadi.

- Ekipa Varteksa je odlična, na terenu djelujemo kompaktno i podrška smo jedan drugome u svakom trenutku. Pozitivna atmosfera vlada u svim sferama od igrača, trenera preko stručnog stožera, logistike i naravno naših vjernih navijača White Stonesa. Svi dišemo kao jedan što je vrlo važno da bi se mogao očekivati bilo kakav pozitivan rezultat. Samim time i ja se u takvom okruženju osjećam odlično i motivirano i jako sam zadovoljan sto sam postao član kluba, čije ime u meni budi posebne emocije – kazao je Vajagić.

Osvrnuo se i na protekle susrete u proljetnom dijelu 3.HNL Sjever.

- Zadovoljan sam dosadašnjim igrama. Bilo je utakmica koje smo mogli uz malo vise sportske sreće realizirati u nasu korist. Iako je većina rezultata proljetnog dijela prvenstva završila neriješeno, igrali smo vrlo dobro i u više utakmica moglo se do tri boda – istaknuo je.

Za par dana slijedi susret protiv jakog Poleta.

- Cilj svake ekipe je ostvariti pobjedu pa tako i mi razmišljamo i ulazimo u svaku utakmicu. Polet je kvalitetan, čeka nas tvrda i neizvjesna utakmica no uz sav respekt prema protivniku, ako se dobro postavimo i krenemo od početka čvrsto, možemo očekivati pozitivan rezultat. Što se tiče doigravanja moramo prvo misliti na osvajanje maksimalnog broja bodova u predstojeća dva kola i zaostale utakmice jesenskog dijela pa ćemo vidjeti u koju skupinu će nas to dovesti – zaključio je Vajagić.

Utakmica 21. kola igra se u Svetom Martinu na Muri, u subotu 1. svibnja, od 17 sati, a gledatelji zbog poštivanja epidemioloških mjera neće moći na stadion.

01. svibnja 2021. u 06:41

Nažalost, zbog samoizolacije igrača Varteks sutra neće igrati prvenstvenu utakmicu protiv Poleta u Svetom Martinu na Muri.Utakmica će se, kada se za nju steknu uvjeti, odigrati naknadno. Također, Varteksu predstoji još susret nadoknade iz jesenskog dijela protiv Podravca, a posljednju utakmicu prije podijele lige na dva dijela Bumbari će odigrati protiv Tehničara na domaćem terenu, objavljeno je na službenom facebook profilu NK Varteksa.

Quisco
Quisco
03. svibnja 2021. u 06:25

Quisco
Quisco
05. svibnja 2021. u 06:34

u dvoboju protiv šnk frankopan seniorke varteksa nisu došle do bodova.
izgubile su 1:0.

Quisco
Quisco
09. svibnja 2021. u 07:46

Borbeni Varteks na Slobodi došao do boda protiv Tehničara iz Cvetkovca

U 22. kolu 3.HNL Sjever Varteks je na Slobodi dočekao trećeplasirani Tehničar. U zanimljivoj utakmici rezultat je završio 1:1 (0:1). Varteks je u dvoboj ušao bez nekoliko bitnih prvotimaca.

Bumbari vrlo aktivno otvaraju susret. Odmah u prvim minutama pokušava Vajagić koji je nanizao nekoliko igrača, ali na kraju ima slabu završnicu. Minutu nakon pokušava Kesse s 19 metara, ali gostujući vratar Mrmić uz malo poteškoća brani udarac.

Tehničar zatim preuzima konce igre, a nakon desetak minuta pritiska i vode od 31. minute. Ubacivanje s desne strane u 5 metara dočekuje Jambrušić i udarcem glavom savladava Jovana.

Kraj poluvremena donosi još jedan udarac Tehničara koji prolazi iznad gola.

U drugom dijelu prvih desetak minuta posjed ponovno pripada gostima, a Bumbari se polako bude od 65. minute kada Vajagić pogađa spojnicu, a u 70. dolazi do pogotka.

Kesse je izborio slobodni udarac na 19 metara, a loptu uzima Režić. Odmjerenim udarcem pogađa vratnicu, a lopta se od Mrmića odbija u gol za izjednačenje Varteksa.

Nakon gola, Varteks sve bolji i kruži oko kaznenog prostora, ali bez konkretne prilike.

U 86. minuti Kudumija sjajno čisti loptu koja je išla na protivničkog napadača u izglednoj prilici.

U sudačkoj nadoknadi Kesse je dva puta blizu pogotka i potpunog preokreta Bumbara. Prvo nakon ubacivanja iz slobodnog udarca glavom šalje loptu malo kraj gola, a odmah minutu zatim nakon ubacivanja s lijeve strane kasni na loptu za jedan korak te ju hvata gostujući golman.

Varteks treba odigrati još dvije utakmice nadoknade protiv Poleta i Podravca kako bi zaključio standardni dio prvenstva, prije podijele na donji i gornji dom.

Quisco
Quisco
10. svibnja 2021. u 06:22

Quisco
Quisco
11. svibnja 2021. u 06:30

u nedjelju su cure u gostima dobile žnk katarina zrinski rezultatom 1:3.

povele su golom lucije mišak u 11. minuti, povećale vodstvo golom veronike hrman u 25. minuti, domaće su smanjile u 70. minuti golom paule petak da bi lucija mišak u 76. minuti zabila za konačni rezultat.

Quisco
Quisco
12. svibnja 2021. u 06:12

danas varteks putuje u sveti martin na muri gdje ga u 18 sati čeka zaostala utakmica protiv trećeplasiranog poleta.