Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
21. listopada 2021. u 05:56

Varteks protiv Međimurja pred praznim tribinama

Bumbari će na Slobodi, u subotu 23. listopada, ugostiti momčad NK Međimurja, prošlosezonskog drugoligaša. To će biti utakmica 10. kola 3.HNL Sjever.

Susret počinje u 14 sati te će se, nažalost, odigrati pred praznim tribinama zbog izrečene kazne koja je posljedica izgreda neodgovornih pojedinaca u susretu protiv Radnika.

Varteks se nalazi na sedmom mjestu ljestvice 3. HNL Sjever, s 14 skupljenih bodova iz 9 utakmica. Međimurje je peto sa 17 bodova.

Quisco
Quisco
23. listopada 2021. u 07:51

jučer objavljeno na facebook stranici kluba:

Sutra igra Varteks - a vi po prvi puta možete susret pratiti uživo putem livestreama na našem Facebooku od 14 sati!

Tu je i podsjetnik na donaciju od 20,11 kn za 'virtualnu ulaznicu' (bar kod za skeniranje pomoću bankovne aplikacije u objavi; poziv na broj: 2021).

Pozivamo sve ljubitelje, prijatelje, simpatizere i navijače našeg Kluba da doprinesu radu našeg Varteksa i Škole nogometa!

Quisco
Quisco
25. listopada 2021. u 05:48

Varteks poveo protiv Međimurja pa se 'ugasio', gosti sa Slobode odlaze s tri boda

Varteks je na Slobodi ugostio NK Međimurje u sklopu 10. kola 3. HNL Sjever. Prošlosezonski drugoligaši i gosti uzeli su tri boda pobjedom 3:1 (0:0).

Prvu dobru priliku na utakmici imao je Antolek u 11. minuti na dodavanje Maura Benka, ali njegov šut prošao je malo pored desne vratnice. Nedugo zatim,Leon Benko pokušava iz slobodnog udarca s 25 metara, ali lopta opet prolazi pored vrata.Tomašković puca u 26. minuti, ali golman Međimurja to lagano brani.

Mauro Benko
ima sjajnu šansu u 30. minuti kada prolazi nekoliko obrambenih igrača Međimurja, no iskosa puca neprecizno. Čakovčani pokazuju da su dobri u kontrama u 33. minuti, ali njihov pokušaj završava u korneru. Kanižaj tako dobro brani udarac Međimuraca u 38. minuti.

Dobra kombinacija Bumbara pred kraj prvog dijela. Antolek je podmetnuo loptu iza leđa obrane Međimurja, do nje stiže Mauro Benkočije dodavanje prema Leonu presijeca obrambeni igrač. Međimurski napadači još imaju jednu dobru priliku na samom kraju poluvremena, ali udarac ide pored gola Kanižaja.

Odmah na otvaranju poluvremena vatreno s obje strane. Mladi Fran Rožmarićzabija za Bumbare u 49. minuti sjajnim udarcem s 18 metara, ali Varteks vodstvo drži samo dvije minute kada Međimurci ekspresno zabijaju za izjednačenje rezultata.

Međimurje dolazi u vodstvo u 66. minuti sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca s 20 metara. Gosti se zatim nalaze u naletu sljedećih desetak minuta i traže treći pogodak.

U sudačkoj nadoknadi Radić spašava s crte novi pogodak za Međimurje, a Varteks zadnju priliku na susretu ima duboko u sudačkoj nadoknadi, ali Benko nakon ubacivanja u 16 metara nije dovoljno precizan glavom. Kada se činilo da je tu kraj, Međimurje kreće u kontru, prvi udarac Kanižaj brani, ali na odbijenu loptu natrčava igrač Međimurja i zabija za konačnih 3:1.

Quisco
Quisco
25. listopada 2021. u 05:49

mi može neko objasniti zakaj ja od subote nisam mogel otvoriti forum.

pojavljivalo mi se da je greška i da je prošla sesija???

29. listopada 2021. u 05:53

do kraja jesenskog dijela prvenstva 3. hnl sjever ostala su još četiri kola, a bumbari će u tom razdoblju odraditi čak tri gostovanja za redom.

prvo počinje sutra, 30. listopada, u svetom martinu na muri. tamo idemo na noge trenutno drugoplasiranoj momčadi poleta.

do kraja studenog još ćemo igrati s mladosti iz ždralova, podravinom i zaključno za ovu godinu, s viroviticom na slobodi (20. studeni).

susret protiv poleta na rasporedu je od 14 sati.

Quisco
Quisco
31. listopada 2021. u 06:14

Varteks bez bodova na teškom gostovanju u Svetom Martinu na Muri

Bumbari nisu uspjeli doći do bodova kod Poleta koji je s 3:0 odnio pobjedu u 11. kolu 3.HNL Sjever.

Nažalost, iako je pred nama bilo teško gostovanje s drugoplasiranom momčadi prvenstva, danas k tome trener Orehovec nije mogao i računati na dosta igrača – zbog ozljeda i kartona dostupni nisu bili Nježić, Vajagić, Benković te Leon i Mauro Benko, uz tek oporavljene Režića i Tomaškovića koji su vukli ozljede.

Tako smo utakmicu započeli u pomlađenom sastavu: Kanižaj – Radić, Režić, Vitković, Malarić, Novko, Tomašković, Kos, Kukec, Antolek i Rožmarić. Na klupi su bili Perši, Dvanajščak, Lukan, Jazbec te 16-godišnji Noa Lukačić.

Na poluvrijeme se otišlo s prednošću Poleta (Glavica, 20. minuta), dok je u drugom dijelu na 2:0 povisio Cimerman, a rezultat je zaključio ponovno Glavica u 90. minuti.

U sljedećem kolu ponovno nas čeka gostovanje, ovaj put u Ždralovima kod Mladosti.