Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
13. studenog 2021. u 08:34

Odgođena utakmica protiv Podravine

Zbog samoizolacije šestorice igrača Podravine, odgođena je sutrašnja utakmica 13. kola (13. studeni) u kojoj su Bumbari trebali krenuti put Ludbrega.

Povjerenik za natjecanje u 3.HNL Sjever naknadno će odrediti termin utakmice.

Ovaj vikend tako nećemo gledati prvu momčad Bumbara na djelu, a posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva odigrat ćemo, nakon mjesec dana izbivanja, na domaćem terenu 20. studenog kada nam u goste dolazi Virovitica.

Quisco
Quisco
14. studenog 2021. u 08:58

danas cure doma igraju protiv žnk 4 rijeke.

Quisco
Quisco
15. studenog 2021. u 05:59

na žalost, cure su izgubile 1:3 a jedini gol za varteks je zabila katarina rabuzin.

19. studenog 2021. u 05:55

Posljednje kolo jesenskog dijela vraćamo se na Slobodu.

Susretom 14. kola 3.HNL Sjever završavamo s prvenstvom za ovu 2021. godinu. Utakmica protiv Virovitice počinje u subotu 20. studenog u 13:30 sati.

Na Slobodu se vraćamo nakon mjesec dana i utakmice protiv Međimurja.

Bumbari susret dočekuju na sedmom mjestu s 15 bodova (i utakmicom manje), dok je Virovitica posljednja sa samo jednim osvojenim bodom.

Podsjećamo, prošlu utakmicu Varteks nije odigrao, s obzirom da su igrači Podravine završili u samoizolaciji, a novi datum susreta još nije određen.

Quisco
Quisco
20. studenog 2021. u 08:12

Svi na Slobodu: Varteks dočekuje Viroviticu u posljednjem prvenstvenom ogledu ove godine

U subotu, 20. studenog 2021. godine Bumbari igraju posljednju prvenstvenu utakmicu ove godine - završava jesenski dio 3.HNL Sjever.

Za kraj - domaći susret protiv Virovitice u kojem želimo sa stilom završiti ovu 2021. godinu. Pobjeda i tri boda bili bi sjajna nagrada i poticaj za proljeće kada nas očekuje polufinale Županijskog kupa i pokušaj proboja što više na tablici.

Uz to, ovo je prva utakmica nakon mjesec dana koju igramo na domaćem terenu na varaždinskoj Slobodi. Susret počinje u 13:30 sati. Pozivamo sve navijače i simpatizere našeg Kluba da dođu podržati momčad koju vodi Želimir Orehovec.

Varteks je u 13 kola skupio 15 bodova i drži 7. mjesto na tablici (ima utakmicu manje zbog odgođene prošlotjedne utakmice s Podravinom), dok je Virovitica posljednja (12.) sa samo jednim bodom.

Quisco
Quisco
21. studenog 2021. u 07:28

Poraz za kraj jesenskog dijela

Varteks i Virovitica u subotu, 20. studenog, odigrali su utakmicu 14. kola 3.HNL Sjever na SC Sloboda. Gosti su bili bolji s 2:1.

Susret nije obilovao s puno prilika, prvih dvadesetak minuta prošlo je u relativno mirnom tonu na teškom terenu. Od prilika izdvaja se Tomaškovićev jak udarac u 19. minuti koji je otišao malo iznad gola. Gosti nisu stvarali pritisak, dali su Bumbarima loptu da oni kontroliraju igru, ali kod Varteksa je falio pas u zadnjoj trećini.

Iz jedne polukontre u 36. minuti gosti dolaze do vodstva od 1:0 kada prizemnu loptu sa strane sigurno ubacuju u Jovanovu mrežu. Rezultat, a ni igra se do poluvremena nisu mijenjali.

Varteks kreće malo odlučnije u drugi dio, ali još uvijek bez izgledne šanse - jednostavno je falila dobro podvaljena lopta za nekog od ofenzivnih igrača. U jeku posjeda Bumbara, gosti dolaze do povećanja vodstva kada uzimaju jednu loptu na sredini terena, Jovan je stajao dosta visoko te se u vraćanju na gol okliznuo, a protivnički igrač je sigurno loptu spremio među vratnice.

Igra se zatim ponovno vratila 'na staro'', Varteks drži loptu, ali nema izgledne šanse za pogodak. Ipak, u 70. minuti Bumbari uspijevaju smanjiti zaostatak. Na dobro ubacivanje s desne strane, Mauro Benko zakucava loptu i rezultat 1:2. Nekoliko minuta kasnije, osjeća se pritisak Varteksa i gosti su dosta nervozni u obrani. Režić je pokušao iz slobodnog udarca s 20-ak metara, ali gađa živi zid, dok u nastavku akcije, lopta nakon ubacivanja u 16-erac dolazi do Novka koji ju glavom šalje malo pokraj gola.

Do kraja susreta, nije bilo velikih šansi, tako da je susret završio pobjedom gostiju. Trebala bi biti ovo posljednja utakmica za Varteks ove godine, s obzirom da je jesenski dio 3.HNL Sjever završen, a još se čeka odluka Saveza o utakmici nadoknade protiv Podravine.

24. studenog 2021. u 05:47

Određeni datumi odgođenih utakmica - Varteks ove subote u Ludbregu završava jesenski dio sezone.

Do danas nije bilo poznato hoće li se odgođena utakmica 13. kola protiv Podravine odigrati na proljeće ili sada na jesen.

Odlukom HNS-a Bumbari će jesenski dio sezone 3.HNL Sjever završiti ove subote, 27. studenog u Ludbregu protiv Podravine. Utakmica počinje u 13:30 sati.