Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
19. travnja 2022. u 05:50

Poraz od Poleta, Varteks nastavlja sezonu u Ligi za ostanak

Varteks je u 22. kolu 3.HNL Sjever u subotu na Slobodi dočekao vodeći Polet iz Svetog Martina na Muri. Gosti su odnijeli pobjedu 2:0, a rezultat je riješen u prvom poluvremenu.

Ujedno je to bila i posljednja utakmica standardnog dijela prvenstva, a Varteks je već prije ispao iz borbe za Ligu za prvaka te će do kraja sezone igrati u Ligi za ostanak.

Prvo poluvrijeme prošlo je u dominaciji Poleta koji je većinu vremena proveo pred vratima Jovana. Do prvog pogotka dolaze u 22. minuti iz jedanaesterca, a rezultat povećavaju u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Na početku drugog dijela Ivan Režić dobiva crveni karton, ali to ne sputava Bumbare. Štoviše, u drugom dijelu vidljiv je veći posjed lopte, ali bez konkretnijih i izglednijih prilika kojim bi se ugrozio gol Poleta. Također, i gosti u posljednjih desetak minuta ostaju bez igrača, odnosno dobivaju crveni karton.

Varteks je tako standardni dio prvenstva završio na 8. mjestu tablice 3.HNL Sjever.

Quisco
Quisco
20. travnja 2022. u 05:47
Ove subote u goste nam dolazi ekipa NK Podravac Virje. Utakmica je na rasporedu u 17h na Stadionu Sloboda.

24. travnja 2022. u 07:52

prvu utakmicu lige za ostanak protiv podravca iz virja je varteks izgubil rezultatom 2:3.
golove za varteks su dali leon i mauro benko.

Galileo Maravić
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 3.491
24. travnja 2022. u 08:53

Quisco je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Nisam stigel na sam pocetak utakmice, al se preparkiraval, tak da sumnjam da je opce igral, uostalom nema ga ni na snimci di igrači izlaze.

Očito je izostanak Režića bil prevelik hendikep

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
Quisco
Quisco
26. travnja 2022. u 05:54

u utakmici 15. kola 2. HNLŽ - skupina "A" cure su pobijedile šnk frankopan galdovo rezultatom 2:0.
golove za varteks su dale tara lušić i simona mendaš.

Zoran Vukelić više nije trener prve momčadi Bumbara

Utakmica protiv Podravca bila je posljednja utakmica u sezoni u kojoj je seniore Varteksa vodio trener Zoran Vukelić.

U periodu koji je proveo na klupi Bumbara ostavio je značajan trag na sam klub i ekipu. U pravom smislu riječi gospodin, a uz to i veliki stručnjak.

Za vrijeme boravka u NK Varteks oplemenio je samu momčad, ali nažalost željeni rezultat je izostao te je pala odluka o potrebi promjeni trenera.

Ovim putem želimo mu zahvaliti na suradnji i poželjeti sreću u daljnjem radu. Vrata kluba gospodinu Vukeliću uvijek su otvorena te će biti radi viđen gost na našim utakmicama.

Na mjesto glavnog trenera NK Varteksa dolazi dobro poznati međimurski stručnjak Nikola Goričanec, nositelj nacionalne PRO nogometne licence.

[uredio Quisco - 29. travnja 2022. u 05:54]