Ostale lige

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.186
08. svibnja 2019. u 20:48

ian wright je napisao/la:

stari CSKA je bankrotirao, otjeran u treću ligu, a slučajno se poklopilo i da je Litex izbačen u drugu. Gazda Litexa je prebacio svoje talente i svoj novac u novoosnovani klub CSKA koji je iskoristio licencu Litexa za drugu ligu. Koliko sam shvatio, igrači Litexa su registrirani u CSKA i prebačeni u Sofiju

 

navijači koji nisu prihvatili radnje s Litexom su nastavili sa svojim trećeligaškim CSKA

 

sud je presudio da je ne-navijački, ovaj sada prvoligaški CSKA i fuzioniran s Litexom, službeni nasljednik starog CSKA

 

 

Vidi cijeli citat


 

stari moj koje su to kombinacije da se tako lome klubovi i tradicije 100 godina stare

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
dave76
dave76
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 139
09. svibnja 2019. u 19:09

Sutra kreće najnepredvidljiviji dio nizozemskog prvenstva: doigravanje za ulazak u prvu ligu. Za mjesto u polufinalu  tuku se Cambuur – Almere (pobjednik tog dvoboja igra sa sedamnaestoplasiranim iz eredivisie, trenutno Excelsior) i NEC – RKC (pobjednik igra s 16.-trenutno de Graafschap). Cijela schema:

Naravno, prva liga nije još gotova, tako da se pozicije De Graafschapa i Excelsiora još mogu zamijeniti, a tu u teoriji još mogu upasti Sittard, Emmen i NAC. Druga liga, ili Keuken Kampioen Divisie, kako se službeno zove, je mjesto gdje razum i logika ne stanuju i sve, ali baš apsolutno sve je moguće. Evo, recimo, Twente. Prošetali se (očekivano) drugom ligom, izborili ulazak među elitu par kola prije kraja i trenera Pušića zato nagradili – otkazom. Ljigav potez! Nakon što su lani potrošili par trenera od kojih su zahtjevali da naprave pitu od govana, našli su se u gadnim problemima. Nitko nije htio preuzeti klupu disfunkcionalnog kluba koji posluje u crvenom i koji će sigurno ispasti u niži rang- „Ispao s Twenteom u drugu ligu“ izgleda grozno u trenerskom CV-u, i hrvatski je trener, koji je dotad bio asistent, preuzeo nezahvalnu ulogu. S Twenteom je ove sezone ostvario očekivano, ali nije bilo dovoljno. Službeno, zato jer im se ne poklapaju vizije budućnosti, neslužbeno zato jer su nedavno namaknuli neku lovu i sad si mogu priuštiti skupljeg trenera, recimo Hakea ili Ruttena. Evo moje vizije Twenteove budućnosti: sad kad su se vratili nazad, počet će opet suludo trošiti, većinom na islužene i/li preskupe igrače tipa Krul ili Willems. Završit će sedmi, Europu neće izboriti, dugovi će se gomilati i Twente će se vratiti tamo gdje je bio prije pet godina.

 

Ostatak lige je teški teksas u kojem ne znaš tko pije a tko plaća. Evo na primjer par Cambuur – Almere. Cambuur je zadnje kolo gostovao kod Twentea, 89 minuta su bili u podređenom položaju, gubili 2:0 i u zadnje tri minute zabili 3 gola (zadnji im je, doduše,neopravdano poništen zbog zaleđa) i uzeli bod. Almere je pak zadnje kolo gostovao kod Ajaxovog pomlatka i izgubio 8:0. Prije par kola i Cambuur je igrao s Jong Ajaxom u gostima. Rezultat: 0:6 za Cambuur. Tri dana prije toga ugostili su  Almere i izgubili s 0:1. Kladioničarska noćna mora!

 

Kad bih baš morao tipovati na nekog, uz uvjet da Excelsior i De Graafschap završe na trenutnim pozicijama, tipovao bih na Spartu i De Graafschap, isključivo zbog simpatija prema njima. Sparta - zato jer imaju par iskusnih (Denthe) i talentiranih (Dervisoglu) igrača koje bi bilo lijepo nagodinu gledati u prvoj ligi. De Graafschap zato jer su odigrali solidno proljeće, odmaknuli se od dna i pokazali da ipak nisu zalutali u prvu ligu, iako je dobar dio jesenskog djela tako izgledalo.  

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
10. svibnja 2019. u 17:50

kad smo kod brazilskog nogometa

ovakvi prizori su na svakom koraku na njihovim stadionima...u ovom slučaju Palmeiras

 

https://i.postimg.cc/VLJt3fWb/20180413-085416.jpg

 

https://i.postimg.cc/ncNmxy3S/20180413-085358.jpg

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
10. svibnja 2019. u 18:04

44

 

911, what's your emergency

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
10. svibnja 2019. u 18:06

možda je i tranđa!

Mateyto
Mateyto
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2016.
Poruka: 7.369
10. svibnja 2019. u 18:07

allen je napisao/la:

kad smo kod brazilskog nogometa

ovakvi prizori su na svakom koraku na njihovim stadionima...u ovom slučaju Palmeiras

 

https://i.postimg.cc/VLJt3fWb/20180413-085416.jpg

 

https://i.postimg.cc/ncNmxy3S/20180413-085358.jpg

Vidi cijeli citat


pa dobro i kod nas većina ljudi nosi satove...56

#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
10. svibnja 2019. u 18:10

Mateyto je napisao/la:

pa dobro i kod nas većina ljudi nosi satove...56

Vidi cijeli citat

jbt, ja jedva primijetio lika u kričavom markeru, a ti satove gledaš 16

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
10. svibnja 2019. u 18:26

ian wright je napisao/la:

Griša Gančev

Vidi cijeli citat

djete od Robert Jarni i Rinat Akhmetov?

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
10. svibnja 2019. u 19:28

db je napisao/la:

možda je i tranđa!

Vidi cijeli citat


close enough,but no

 

https://i.postimg.cc/jjdQW11r/Screenshot-20180412-015141-Instagram.jpg

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
10. svibnja 2019. u 20:35

sutra na HTV 3 skandalozni čehoslovački film Proč? (Zašto?)

https://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mreza=4&datum=2019-05-11

 

temelji se na istinitoj priči kako su navijači Sparte 1985. putovali na gostovanje u slovačku Bansku Bystricu i putem se ponašali kao.... kao huligani (tuče, pljačke, demoliranje tuđeg vlasništva itd.). Sjajan prikaz frustriranog čehoslovačkog društva tih godina. Ako se ne varam, prvi film iza Željezne zavjese koji se bavio problemom navijačkog huliganstva i nasilja. Prilično sirov i surov film za ono vrijeme

 

kako se vidi, film se prikazuje u najglupljem mogućem terminu, ali danas postoje razne vrste snimalica, pa se može pogledat po volji, a ne čekat dva u noći...

 

 

[uredio ian wright - 10. svibnja 2019. u 20:38]
  • Najnovije
  • Najčitanije