Ostale lige

SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.138
30. siječnja 2022. u 16:29

Lijep dekor danas na UnionSg-Anderlecht. Povratak u 90-te

Majstor smora
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
02. veljače 2022. u 20:15

Benfica u zadnjih godinu i pol uložila 130 milijuna plus ozbiljan novac na plaće igrača poput Verthongena, da bi im Porto, koji je uložio 55, nakon 20 kola bježao 12 bodova.

Znaju prodati ali u zadnje vrijeme rezultati nikakvi. 

diplomat
diplomat
Mali dioničar
Pristupio: 24.02.2009.
Poruka: 5.946
02. veljače 2022. u 21:33

Old Firm, prvih 45 min. Celtic vodi 3-0, ako dobiju preuzimaju prvo mjesto s bodom prednosti, bit će gusto do kraja 🙂

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
02. veljače 2022. u 21:33

Trpanje 🍀

lidstrom
lidstrom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2016.
Poruka: 4.194
02. veljače 2022. u 21:37

Celtic izgleda duplo bolje nego prošlu sezonu

U danima sretnim,u danima grubim...
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
02. veljače 2022. u 21:39

Nema ni Gerrarda u Rangersima ove sezone.

Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.183
02. veljače 2022. u 21:50

Celtic je počeo najgore ikad i iz ničega se digli pomalo, Rangers je počeo vrhunski i zadnjih par kola padaju ovo mi je baš očekivano

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.921
02. veljače 2022. u 23:55

no Stevie, no party

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.650
03. veljače 2022. u 11:00

Jel netko može u detalj pojasniti što se točno događa sa Legijom Warsaw?

Sad vidim da su u teškoj banani, nešto kao da Dinamo iduće godine se bori s dragovoljcem za ostanak? Financijski problemi ili nešto drugo?

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
03. veljače 2022. u 12:09

Endokit je napisao/la:

Jel netko može u detalj pojasniti što se točno događa sa Legijom Warsaw?

Sad vidim da su u teškoj banani, nešto kao da Dinamo iduće godine se bori s dragovoljcem za ostanak? Financijski problemi ili nešto drugo?

Vidi cijeli citat

prodali juranović josipa,smrknulo im,a celticu osvanulo. 

ma nije,poklopilo se par lošijih rezultata,u europi su gurali super pa su računali ok,ima vremena u prvenstvu i malo-pomalo kriza se produbila,nije bilo ni sreće,mijenjali trenere , navijači lude,nitko ne zna kako ustabiliti klizeći auto i borba za ostanak.

  • Najnovije
  • Najčitanije