Ostale lige

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.891
02. svibnja 2022. u 15:36

sudačka komisija je upravo objavila da nije bio niti jedan penal i da je poljski sudac Frankowski pogriješio u oba slučaja

mislim da je ovo kraj stranih sudaca 😂

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.884
02. svibnja 2022. u 15:46

A dobro, bilo bi 0:0 tako da dođe na isto

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.891
02. svibnja 2022. u 15:51

izgleda i da su poljski suci iznenađeni divljaštvom na češkim utakmicama 😂

idu vijesti da su skroz u čudu što se to događa s temperamentnim južnjacima Česima i da im se baš i ne ide sudit u Češku

to se pitxkara na sve strane publika-igrači-klupe-lože svi sve, jučer velike gužve na kraju nakon penala, treneri pitxkaraju suce, pa međusobno, pomoćnici su potrošna roba, pa svaka ekipa ima pet Bulea koji samo idu pokraj linije i prave sranja, provociraju protivničke igrače, publika baca čaše na teren, igrači onda uzmu čaše i njima gađaju publiku, jučer šef Viktorije Adolf Šadek slavodobitno odlazi s travnjaka i šalje srednji prst tribinama i loži Slavije dok trener Slavije Trpišovsky naganja Poljake na travnjaku i svojim tečnim poljskim im objašnjava da su u krivu

ma bježi, divljačka južnjačka plemena

 

Šadekov prst loži domaćih dok iznad njega leti flaša bačena iz te iste lože

 

 

zadnje kolo Slavia-Sparta to će morat biti kornjače oko terena i klupa

[uredio ian wright - 02. svibnja 2022. u 16:00]
bk5b
bk5b
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2015.
Poruka: 2.877
02. svibnja 2022. u 15:58

Na prvu bi rekao da bi to česi rekli za poljake, nikada obrnuto

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.891
02. svibnja 2022. u 16:02

ma Poljaci gospoda, to se huligani potuku na benzinskama i poljima u fer borbi, tu i tamo istuku neke civile, ali bože moj, dogodi se, ali ovi kakti mitteleuropejci sve neka finoća, Mozart se sluša i samo se udaraju dok nitko ne gleda

[uredio ian wright - 02. svibnja 2022. u 16:04]
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.884
02. svibnja 2022. u 17:09

ima negdje sažetak od Slavia-Plzen?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Anadolu Efes
Anadolu Efes
Mali dioničar
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 9.330
02. svibnja 2022. u 19:27

Za Dinamo bez Mamica!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.891
02. svibnja 2022. u 19:44

ima na službenoj stranici lige https://www.fortunaliga.cz/

lijevo je stupac s aktualnim utakmicama i za svaku ima sažetak

konkretno ova https://www.fortunaliga.cz/zapas/7161-sla-plz#video

 

 

bombardiranje vijestima se nastavlja. Može biti zanimljivo: izašlo je koliko su najveći ugovori po klubovima

 

Pardubice - Marek Bohač (golman, 33 godine) - 3000 € mjesečno

Hradec - Adam Vlkanova (vezni, 27) - 4000 mjesečno

Zlin - tri igrača imaju najveću plaću, Hruby, Conde i veteran Fillo - svaki po 5000 € mjesečno

Karvina - Marek Papadopoulos (napadač, 37) - 5000

Sigma - Marek Breite (veznjak, 32) - 6000

Slovacko - tamo najviše zarađuju dva zaslužna veterana, Kadlec i Petržela - 6000 svaki

Bohemians - Jan Kovarik (vezni, 33). Morao se odreći pola plaće koju je imao u Viktoriji da bi bio prihvatljiv Klokanima i postao njihov najskuplji igrač - 6000 € mjesečno

Banik - David Lischka (obrana, 24) - 8000

Teplice - Mohamed Tijani (obrana, 24) je na posudbi iz Slavije, a Teplice mu daju pola plaće, što je dovoljno da bude najviša u klubu - 10 000 € mjesečno

Boleslav - Ondrej Karafiat (obrana, 27) - 10 000

Dynamo - Mick van Buren (vezni, 29) je na posudbi iz Slavije i izgleda da Dynamo plaća cijelu njegovu plaću - 16 000 € mjesečno

Jablonec - Jaroslav Zeleny (obrana, 29) - 17 000 mjesečno

Liberec - Lukaš Štetina (obrana, 30) je na posudbi iz Sparte, a tamo ima 18 000 € mjesečno

Viktoria - Aleš Čermak (vezni, 27) - 18 000

Slavia - Ondrej Kolar (golman, 27) - 50 000 € mjesečno

Sparta - Borek Dočkal (vezni, 33) - visok, plav, Čeh, kapetan. Upravo mu završava ugovor - 60 000 € mjesečno

[uredio ian wright - 02. svibnja 2022. u 19:52]
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.884
02. svibnja 2022. u 19:50

Vidi se razlika između praškog dvojca i ostatka lige

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.170
02. svibnja 2022. u 20:15

Lovrene sad lijepo igraj rusku ligu nema europe iduce sezone

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
  • Najnovije
  • Najčitanije