Ostale lige

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
22. rujna 2012. u 19:06
cini se da bod mogu izvuci bez frke

mozda su Ceceni u grcu jer im danasnja pobjeda nosi prvo mjesto
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
22. rujna 2012. u 19:08
Ćorluka igra na rutinu

Ali muka mi je već gledati ovaj Lokomotiv, vezni red im služi za obranu, sve ostalo je na bok, centršut pa što bude
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
22. rujna 2012. u 19:11
ae, bas su rudarska, "suha" i neatraktivna ekipa... ako uvale nesto iz prekida i to je to...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.208
22. rujna 2012. u 19:11

Teško je ovo za gledati.

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
22. rujna 2012. u 19:32

Krešić je odličan.
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
22. rujna 2012. u 19:36
ian wright je napisao/la:
ae, bas su rudarska, "suha" i neatraktivna ekipa... ako uvale nesto iz prekida i to je to...
Vidi cijeli citat





zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.208
22. rujna 2012. u 19:40
Bilić boysi poveli kod lidera usred čečenije.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
22. rujna 2012. u 19:57
eto Lokosa na drugom mjestu ... sljedece kolo gostuju u Petrogradu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
22. rujna 2012. u 19:58
Kakva golčina Obine

Bome će Bilić postati junak ruskih željezničara
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
22. rujna 2012. u 19:59
Obinha djoker Slave

Golčina samo takva

Krešić tipičan HR golman, istrčavanje na centaršut je nešto što nikad nije učio
  • Najnovije
  • Najčitanije