Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 60.671
08. kolovoza 2015. u 20:05
Bohemians - Sigma 1:1 (3728, 20-tak gostujucih)

bilo je nekih 45 stupnjeva (u Pragu danas sluzbeno 39, ali oni mjere u sjeni) i bio sam mokar prije nego sto sam dosao na stadion, a cijedit sam se prestao oko 65. minute. Zbog vrucine je bilo i 500-600 ljudi manje no inace. Grozna vrucina, utakmica u pet popodne . Kako je nesnosno bilo na tribinama, mogu mislit kako je bilo igracima na terenu. Vrucina je udarila u glavu i navijacima, pa su se prvo pokefali u kopu domacih (navodno srednjostrujasi protiv antifa), a na poluvremenu su show imali i gostujuci, pa ih je par odvedeno izvan stadiona uz pratnju jakih snaga MUP-a

oba gola na isti nacin: nabacivanje sa strane i gol glavom. Bili smo mrvicu bolji, ali nedovoljno za nekakav kontinuiran pritisak. Dva novalije u ligi u prve dvije domace utakmice = 1 bod. Jbga, to je Bohemians. Sljedece subote gostovanje kod Dukle i sve mi se cini da cu se natjerat posjetit jedini praski stadion na kojem jos nisam bio
[uredio ian wright - 08. kolovoza 2015. u 20:07]
Split1912
Split1912
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 14.434
09. kolovoza 2015. u 05:45
Rangers pred 50 000 ljudi otvorio pobjedom novu sezonu u 2 ligi...Hearts sa 2 pobjede nakon svih problema opet u vrhu 1 lige
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94

09. kolovoza 2015. u 18:00
young boysi danas protiv thuna young boysovsko rutinski rano vodstvo preko vilotića...gosti izjednačuju u 33. da bi najbolji igrač domaćih hoarou dobio crveni u nadoknadi...
ipak, drugi srbin i drugi milan, gajić, samo minutu kasnije postiže gol za 2:1

u nastavku thun puno bolji, gotovo opsjedaju gol domaćina, ali unatoč par sjajnih prilika ostaje 2:1
no zadnjih 10 minuta na scenu ne stupa nit milan nit srbin, već švicarac, haris tabaković..prvo pogađa stativu s kojih 20 metara desnicom, onda zabija za 3:1 nakon kontre 4 na 2, a onda pogađa prečku lijevicom

young boysi kao i uvijek atraktivni i napadački raspoloženi za prvu pobjedu u prvenstvu nakon 3 puta po 1:1
bilo bi lijepo kad bi se baselu malo tresle gaće ove godine
09. kolovoza 2015. u 18:02
Charleroi je multikulturan grad,Belgie je multikulturna zemlja,sto se za nas i GnK nemre rec

09. kolovoza 2015. u 18:09
A i ova 3 kongoanca se mogu tretirat ka domaći.

Kille, ja pratin Grasshopper ove godine, posebno još iz razloga šta su mi doveli iračkog wunderkida Kareema
09. kolovoza 2015. u 18:34
TOM De Sutter igracina  je na klupi Bruhhe-a
dobro bi dosao GNK-u.bolji je od svih ovi nasi sarlatana,em je Zapadnjak,zabio je 2 komada Bilicevom Besiktasu u 1/8 finala