ian wright je napisao/la:
liga mu moze biti prioritet, ali WHU ne igra svake sezone u Europi i ne moze si dopustit tankiranje u pretkolu protiv klubova koji su 10 puta slabiji. Uskratio je navijacima ljepotu i mistiku europske utakmice kad im 7.12 dodje Feyenoord, Genclerbirligi ili Lazio
sto se lige tice, pobjedjivat ce iste klubove koje je pobjedjivao i Big Sam i gubit ce od istih. U najboljem slucaju. Zavrsit ce 10. ili 15, nes ti neke razlike
Europa je slag na kraju, ono novo, egzoticno, materijal za legende i price, a ne bod kod Sunderlanda ili tijesnih 1:2 doma s Chelsea. To imaju svake godine
uostalom, uvijek je los znak pocet porazima
Carroll zabio za vodstvo West Hama zato ću citirat ovaj post Iana iz 8 kolovoza gdje je predviđao šanse West Hama za ovu sezonu.