Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 31.773
15. rujna 2021. u 19:03

Zrinjski Velez 2:1

Bilbija po ko zna koji put se ukazao pred kraj utakmice i donio pobjedu. Zrinjski puno bolji danas.

1905
odgovornost
odgovornost
15. rujna 2021. u 23:18

Prvo poluvrijeme Zrinjski bolji od 10te minute do kraja poluvremena. Drugo poluvrijeme pojednako uz jalove pokušaje Zrinje sve do zadnjih 10 minuta. Slična utakmica Zrinje u drugom poluvremenu kao protiv ŠB.

iluridze_sb
iluridze_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 1.721
15. rujna 2021. u 23:27

Kad nece, tu je Nemanja da spasi stvar, zasluzio je covjek ulicu u Zap.Mostaru 😀

zadar-1.liga je napisao/la:

Ako postoji tema za ovu sezonu, nek se pribaci post. Dakle u 8 kola Siroki ima gol razliku 3:2, a 5 puta su igrali 0:0. Moze li neko upuceniji rec da li igraju takav bunker il o cemu se tu radi, jer toga nema ni na igricama.

Nemaju novaca već par sezona. al iaju jako dobar skauting otkriju uvijek neke igrače

tipa : Cipetić, Jurilj, Ikić, Miškić ili proizvedu Lončar, Marić, Zlomislić itd.