Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 1.721
11. listopada 2022. u 08:25

Sloboda - Široki 0:3

Nakon teškog poraza u Mostaru, momčad Širokog pokazala je karakter i odigrala najbolju utakmicu sezone u Banovićima. Već u prvom poluvremenu Široki je golovima Lukića i Pejića imao veliku prednost, Sloboda nije stvorila nijednu ozbiljnu šansu. U drugom poluvremenu Široki je i dalje imao nadmoć na terenu, a sjajnim pogotkom Bagarića učvstio je vodstvo i osvojio tri velika boda

Željezničar - Zrinjski 0:1

Derbi kola odigran je pred prepunom Grbavicom i sjajnom atmosferom, a da domaćima vikend ne bude idealan, pobrinuo se Mario Tičinović koji je zabio prekrasan gol. U ovoj utakmici Zrinjski i nije baš briljirao, no individualna kvaliteta je ipak na kraju presudila

Posušje - Tuzla City 3:0

Baš kao i Široki, momci sa Mokrog Doca su odigrali najbolju utakmicu sezone i uvjerljivo savladali goste iz Tuzle. Cijelom utakmicom Posušje je dominiralo, stvaralo šanse, ponajviše odlični Gabrijel Boban koji je postigao dva gola, a potvrdu velike pobjede donio je Zvonimir Vukoja sjajnim golom u sudačkoj nadoknadi

..

U srijedu pod Bijelim Brijegom u zaostaloj utakmici Zrinjski dočekuje gradskog rivala Veleža

Za vikend, na Pecari se igra veliki derbi između Širokog i Željezničara, klubova koji se nalazu na samom vrhu što vjerovatno nitko nije očekivao prije početka sezone

Zrinjski ide na gostovanje u Trebinje kod Leotara, dok Posušje osakaćeno suspenzijama bitnih igrača ide Borcu u goste...

Ustat ce opet ponosna i jaka
luka10
luka10
Pristupio: 11.06.2006.
Poruka: 1.116
12. listopada 2022. u 20:31

Jedan ali vrijedan večeras u Mostaru. Zaslužena pobjeda Zrinjskog.

13. listopada 2022. u 09:06

Ovi čini se baš vole vatru... Lani umalo zapalili suce poslije Borca, sinoć pola kaveza zapalili

Derbi ispod očekivanja, patnja za oči. Zrinjski odigrao sa 50% snage, Rođeni odavno nisu imali slabiju momčad

..

Lijepo je bilo biti ovoliko vremena na prvom mjestu, no ipak smo morali prepustiti Zrinjskom tu poziciju 😀

Nadam se samo da ćemo ostati u dva boda razlike do hercegovačkod derbija na Pecari krajem ovog mjeseca, nećemo sigurno odigrati onako loše kao u Mostaru

..

Ma nemojte se nadati prvom mjestu,znas da mi uzimamo kantu,prevelika je razlika,zadnjih 5 utakmica 15 bodova,10-0 gol razlika,gol mozemo primiti samo slucajno..Ali volio bi da vi ostanete drugi,da vrh tablice bude hrvatski..

iluridze_sb
iluridze_sb
13. listopada 2022. u 09:36

Donesi papir da odmah potpišem drugo mjesto 🤣

Ma ne nada se nitko tituli, nerealno sa ekipom koja je uz Slogu najmlađa u ligi, a o plaćama da ne govorim gdje smo... Ovo je premija, kad bi izborili Europu to bi bilo isto kao da smo osvojili titulu... Ali ajde nek gori na Pecari, mala bodovna razlika će privući na stadion ljude iz cijele Hercegovine, Zrinjski će kasnije svakako imati desetak bodova više od drugog

Nedjelja 16.10.2022., Stadion Police u Trebinju - Leotar 1:1 Zrinjski

Nakon utakmice, prekid press konferencije od strane člana stručnog stožera Leotara koji tvrdi da im kapetan Zrinjskog Bilbija psuje mrtve majke jer nema tople vode.

Pri izlasku, tuča trenera Zrinjskog Jakirovića i kapetana Leotara Milovića. Učestvovali su i kondicijski trener Zrinjskog te još neki igrači Leotara.

Split1912
Split1912
17. listopada 2022. u 08:20

pa ako nema tople vode ima pravo psovat ))) ko pusta vam takve stadione u 1 ligu

iluridze_sb
iluridze_sb
17. listopada 2022. u 08:38

Buran i uzbudljiv vikend iza nas, Široki najviše profitirao

Borac - Posušje 2:1

Nevjerovatan poraz Posušja, stvarno nevjerovatan. Unatoč izostanku tri vrlo bitna igrača, Posušje je pružilo jak otpor i pogotkom Gabrijela Bobana čak i povelo u 90.minuti. Onda na scenu stupaju ljudi u žutom... Prvi pogotak u 91.minuti vrlo dvojben, meni je djelovalo kao zaleđe. Drugi pogotak stiže u 94.minuti iz penala. Penal isto tako VRLO dvojben, više nije nego što je. Sudac je bio, pogađajte, Miloš Gigović. No unatoč svemu tome, stvarno mi ne ide u glavu da Posušje nije uspjelo odugovlačiti igru, brate lezi na travu, grčevi ovo ono

Sloga - Sarajevo 1:0

A šta više reći o ovome Sarajevu, ljudima se samo možes smijati. Gosti su na kraju imali štošta za reći sucu Njegomiroviću, pri čemu je u jednom trenutku u gužvi poslije utakmice popljuvan u lice od strane pomoćnog trenera Sarajeva

Tuzla City - Igman 2:3

S obzirom da i njihovi navijači pišu o prodanim utakmicama, ne bi me čudilo da je istina s obzirom na rezuitate ove sezone

Široki Brijeg - Željezničar 1:0

U fantastičnoj atmosferi na širokobriješkoj Pecari snage su odmjerili veliki rivali što je ujedno bio i derbi kola, sudar drugoplasirane i trećeplasirane momčadi prvenstva. Široki je nakon teškog poraza u Mostaru povezao dvije najbolje utakmice ove sezone. Željo je velikim dijelom susreta bio u podređenom položaju, domaći sa 5 U21 igrača u prvoj postavi su pravili problem presingom i trkom, najboljeg igrača Želje Santosa Valinčić i Pejić su u potpunosti zaustavili i s time su napravil napravili veliki korak prema tri boda. Iako je i Željo imao koju dobru šansu, Široki je ipak više prijetio, promašio i penal, da bi zlata vrijedan gol postigao sjajni Ilija Bagarić nakon solo akcije

Da utakmica ne prođe u najboljem redu, pobrinuo se Dragan Petrović sa par kontroverznih odluka. Najprije nakon očitog simuliranja Santosa u šesnaestercu Širokog nije pokazao žuti karton, da bi na drugoj strani nakon 10/15 minuta dao žuti karton Danijelu Lukiću za simuliranje iako je penal bio čist kao suza. Kasnije, također u 16 metara Želje još jedna vrlo dvojbena situacija gdje je srušen igrač Širokog, a na opće negodovanje domaćeg stružnog stožera i igrača Širokog pokazao dase igra dalje, pri čemu je žutim kartonom kaznio pomoćnog trenera Širokog. Pred sami kraj prvog poluvremena, Ilija Bagarić se sjurio u kazneni prostor, pada i Petrović pokazuje na bijelu točku, treća situacija bi bila previše da nije svirao iako je ovaj penal najmanje bio od svih...

Velež - Sloboda 1:0

Zaslužena pobjeda Rođenih u Gabeli, čini mi se da su imali 10 uadaraca u okvir, od veće blamaže goste je spasio odlični Bukvić

Leotar - Zrinjski 1:1

Mislim da nitko nije očekivao kiks Zrinjskog u Trebinju. Za bod domaćih najzaslužniji je bio odlični vratar Dušan Puletić koji je u par navrata sjajno obranio napade gostiju

No, kako bi začinili kolo, poslije utakmice se igrala prava drama između članova Leotara i Zrinjskog. jako ružne scene koje nije lijepo vidjeti, posebno kada sudjeluju oni koji bi trebali biti primjer, kapetan i trener...