Alessio je napisao/la:
Zašto podjecjenjivati Švicarce, svi će se sada smijati, ali ja ću ovo za 2 godine i mjesec dana citirati, uvjeren sam da mogu do polufinala ako ne i finala SPa 2014, bez ikakve šale, mlade reprezentacije su odlične, sada dolaze polako u seniorsku sve kada se ukomponira idu daleko daleko.
Vidi cijeli citat
da, isto vrijedi i za belgiju, kad su bile poznate kval. grupe za SP 2014, odmah sam rekao da se ne bojim srbije, nego belgije...momčad sastavljena od perspektivnih mladih talentiranih igrača, još im samo nedostaje uigranosti, prosjek godina 23
Courtois (20) na golu, obrana Alderweireld (23), te 2-3 godine stariji Vertonghen, Lombaerts i Vermaelen, u sredini Fellaini (24), Witsel (23), Hazard (21), Dembele (24), a u napadu Lukaku (19), Mirallas (24)
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla