Sjena je napisao/la:
Pomalo čudan i nerealan sažetak gdje su prikazane sve tri šanse gostiju na utakmici, dok je od Mladosti prikazan samo pogodak i još jedna šansa, a bilo ih je puno više..
Vidi cijeli citat
Pa istina malo čudan sažetak, nisu pokazali da od postignutog gola igrači Mladosti zadržavaju igru i uglavnom leže po travi. Drugo poluvrijeme nije u uopče imalo ritma svaki kontakt netko od crvenih leži, a onda sudac stoji pokraj njega i moli ga nek se digne jer mu nije ništa. Golman Mladosti je kod svakog vračanja lopte u igru isto potrošil lijepog vremena. Mislim da dečki koji održavaju igralište prije nego budu išli kositi travu dobro pogledaju da netko od crvenih joše ne leži na travi da ga slučajno ne pokose.
[uredio KR2014 - 10. lipnja 2022. u 08:54]