Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2019.
Poruka: 812
10. rujna 2022. u 20:49

Iako je postignut samo jedan pogodak, Cibalia i Orijent odigrali su jednu vrlo sadržajnu utakmicu. Domaćin u prvom poluvremenu puno bolji protivnik, a svoju odličnu igru okrunio je eurogolom Šimun Mikolčić s bombom s nekih 30ak metara. Osim gola, Cibalia stvorila još nekoliko dobrih prilika, no na odmor se odlazi s minimalnih 1:0. Početkom drugog poluvremena nervoza u zadnjoj liniji Cibalije dovela do toga da Orijent ima nekoliko dobrih šansi, no ili je obranio Kovačević ili je lopta otišla van okvira gola. Cibalia se ipak trgnula i imala nekoliko dobrih prilika da riješi utakmicu, no umjesto da već nakon prvog poluvremena, ili barem 20ak minuta prije kraja, ima lijepu zalihu za mirnu završnicu, opet se moralo sekirati do zadnje sekunde. Sve u svemu, zaslužena pobjeda Nebeskoplavih kojim je uljepšan jubilej 30 godina od imena Ultras. Atmosfera je bila nevjerojatna, a sigurno je bilo preko 1000 gledatelja.

[uredio anga98 - 10. rujna 2022. u 20:50]
vojnik_kluba1989
Pristupio: 27.02.2021.
Poruka: 176
10. rujna 2022. u 23:39

Utorkom ide na maxsportu emisija "totalni nogomet"...tamo idu sve sazetci i golovi plus imaju i jedinstvenu trecu pregled nekoliko izvjestaja.

vamos real
vamos real
Pristupio: 01.07.2015.
Poruka: 141
11. rujna 2022. u 00:24

malo čitam izvještaj od  ivan m, pa dragi moj pošto sam bio na  utakmici nisi spomenuo da je Jarun prvo poluvrijeme imao 3-4  zicera, da je loša sutkinja u 3. minuti utakmice za normalan prekršaj  dala žuti, da je Jarun bio puno bolja momčad da je zasluženo izjednačio preko najboljeg igrača Fintića iz slobodnog, prekrasan udarac, zatim nakon kornera Fintiča , Karamatić zabija pobjedonosni gol, dobiva 2 minute kasnije neopravdano žuti karton, a  faul na malom Žilinskom je za zatvor, realno Solin je u najmanju ruku imao top suđenje. Leko Jerko  je još jednom pokazao da je daleko najbolji trener u ligi

ivanm je napisao/la:

Jarun je ušao bolje, stvorio rano nekoliko prilika koje je ukrotio golman Topić...

...a njegova zamjena Kargotić nastavlja gdje je on stao, 2 dobre obrane

Vidi cijeli citat

...sutkinja Martinčić dala 3 žuta kartona, a svaki zbog bolnog uzvika, 2 od 3 situacije nije ni vidjela...

...Solin stidljiv...

rebels92
rebels92
Pristupio: 21.08.2011.
Poruka: 1.631
11. rujna 2022. u 11:10

da li netko zna kako je bsk uspio osigurati redovite prijenose na youtube !??

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 13.681
11. rujna 2022. u 19:48

vukovar po meni očekivao di treba i biti u vrhu lige, zdrava atmosfera, ima se malo lovice i odma iskačeš 100 puta viđeno u nasoj 2 i 3 ligi

14. rujna 2022. u 08:55

A jel to neki problem osigurat? Pitam za prijatelja...

NogometniRomantik
Pristupio: 26.02.2021.
Poruka: 595
14. rujna 2022. u 11:24

Logistički/produkcijski niti malo. Mislim da kolega više tu cilja na prava na prijenos s obzirom na nove vlasnike prava prijenosa. Ako ta prava vrijede i za 2.HNL jel