Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.007
01. listopada 2022. u 17:21

Nula u BB, Cibalia premašila više od domaćina, domaćin zadovoljniji bodom. Sudac svirao kraj 15ak sekundi prije isteka tri minute sudačke nadoknade!?

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.752
01. listopada 2022. u 21:07
Ponovni udar na Dalmaciju,Imotsku krajinu i naše Zmijavce!
Kao dugogodišnji nositelj sportske kvalitete i rada,ne samo Zmijavaca nego puno šireg prostora dužni smo reagirati kratkim osvrtom na današnje gostovanje u Zagrebu gdje smo igrali utakmicu 8.kola Supersport 1.NL protiv NK Dubrava Tim kabel, kojima ovom prilikom
čestitamo

na pobjedi.
Pitanje je možemo li današnji susret nazvati sportskim događajem ili jednim nečasnim nastupom suca Hrvoja Kurtovića.
Nastupom koji ponovno stavlja mrlju i (ne)povjerenje na sudačku organizaciju kao i cijeli HNS.
Sustavno gaženje koje seže još od svima nam poznate prošle sezone gdje je sudac Kurtović bio jedna od isturenih figura po pitanju sudbine Croatie i dalmatinskog nogometa danas je doživjelo svoj vrhunac.
Kako bi bili objektivni, od niza situacija (konkretnije,njih 12) prilažemo vam dva isječka iz prvog poluvremena gdje nam je pri rezultatu 0-0 poništen pogodak radi zaleđa,a u istom poluvremenu nije dosuđen jedanaesterac - sami procjenite i donesite odluku.
Zmijavci su mjesto ponosnih ali i prkosnih ljudi,a kao takvi ove stvari nećemo tolerirati već ćemo na njih uvijek ukazivati i osuđivati.
Croatia je klub koji ima svoju organizaciju i strukturu, dajemo poštovanje i respekt, ali isti očekujemo od strane svih.
Iziđimo iz blata i budimo uzor mladima.
Ovo danas nije bilo to!

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Bellygunner
Bellygunner
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 13.016
01. listopada 2022. u 22:19

Ne znan šta se bune? Nek pošalju dopis Smodlaki. Radiš isto a očekuješ promine?

Vidi cijeli citat
A lipi moji kada je prošlo kolo dosuđen smišan penal protiv Dubrave u Dugopolju u 90 minuti onda nije bia udar na Dalmaciju ?

Registrirano 0:3 za Rudeš.

Jedino logično i normalno rješenje. Ako se to ne bi regalo za Rudeš, onda propozicije za natjecanje nisu potrebne.

Jel doista službeno registrirano s 0:3? Jer gdje god sam gledao, pa i na stranicama HNSa, i dalje stoji tablica gdje je pobjeda Dragovoljca. U suprotnom, bili bi posljednji sa 6 bodova.

02. listopada 2022. u 20:32

Da,Solin nam pomogao..I ja gledam svuda tablice i Rudes zaostaje tri boda..

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
knjiskimoljac
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 880
03. listopada 2022. u 00:00

Tablica me dovela na ovu temu. Jel moguće da je netko nakon odigranog osmog kola sa 4 dobivene i 4 izgubljene na visokom trećem mjestu? Nevjerovatno.