Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 515
19. kolovoza 2024. u 15:11

Iako ga simpatiziram po meni Dogan nije kvaliteta za HNL. No, trenutno ima sreće što gotovo svakoj ekipi osim Rijeke, Dinama i Hajduka treba drugi napadač, pa čak i Osijeku.

Od prvih izbora u ostalim klubovima po meni jedino se s Kolarom iz Gorice može boriti za prvih 11, a ostali od Dabre, Santinija, Butića,... su dosta bolji igrači od njega.

19. kolovoza 2024. u 16:45

ja bi svakom ko trpa kao on dao šansu u 1 ligi da se dokazu isto kao i Žuljević koji nije  uspio ali je imao svoju šansu

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Bagira
Bagira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.12.2018.
Poruka: 1.051
19. kolovoza 2024. u 19:31

Jučer me Dugopolje jako prijatno iznenadilo. Mislim da nikad nisu pružili tako kvalitetnu igru u Bijelom Brdu, kao u drugom poluvremenu.

BSK je bio bolji prvo poluvrijeme, poveo preko Mustedanagića (ako ostane cijelu sezonu, 15-ak golova bi mogao zabiti bez puno muke), stvarao šanse i za drugi, igrao lijepo i brzo.

A u 2. pol. to sve je radilo Dugopolje, a BSK je stao.

Jedino vrijedno pomena od domaćih u nastavku, bio je slobodnjak u 90. minuti, kada je gostujući golman odlično obranio šut sa 17 metara.

Dugopolje je u 2. pol. imalo bar 2-3 odlične šanse za gol, i imaju za čim žaliti.

Babić pak mora skužiti što mu se dogodilo s ekipom u nastavku, jer potpuna je suprotnost kako su igrali u prvom, a kako u drugom dijelu.
Za kraj, vidim da piše da je Zrinskog gledalo 600 gledatelja, a BSK-u napisali 300. A ja parking nisam mogao naći do centra, koliko je auta bilo. Kao i obično, nekom se brojke pumpaju, a nekom umanjuju.

VelKoz
VelKoz
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 1.455
19. kolovoza 2024. u 19:44

Neugodno me BSK razočarao, po mom mišljenju imaju najbolji roster u ligi i još im dolazi Dugopolje koje je ostalo bez najboljeg igrača Zdunića i dosta važnog Šaranića. Shodno time kad sam vidio 2.10 kvotu na BSK nisam imao puno dileme već sam odmah uplatio jer mi je djelovalo kao veliki poklon, na kraju su ipak odlučili ne igrat drugo poluvrijeme.

kakvi idioti vode taj klub, strašno.

Jedini koji je ostao tamo koji vrijedi nešto i umjesto da ga prodaju oni mu daju slobodne papire.

Sve mi je bilo jasno kad su na tekmi sa Šibenikom za cijeli zapad GV-a (2000-3000 ljudi) stavili dva točionika za pivo od kojih je jedan riknuo prije početka utakmice.

Na našoj gostujućoj tribini je nestalo osječkog piva (?) na poluvrimenu, a ostalog pića nije ni bilo. Na 30 stupnjeva.

Bagira je napisao/la:

mislim da je svima jasno zakaj je bsk stao, pogrijesio je sa izmjenama, u isto vrijeme su obojica trenera mijenjala trojicu, igraci dugopolja kao torpeda(saric koji zabio) a kaj reci na "iskusni" dvojac u sredini bsk-a🙈🙈

zaboravio si mrtvaca onog malog iz bsk glavom prije slobodnjaka, to je mozda i najbolja prilika na utakmici bila

Sljaker
Sljaker
Poruka: 12
20. kolovoza 2024. u 00:06

VelKoz je napisao/la:

samo cu ti reci ne igraju imena nekih davnih dana, upravo ti je to dugopolje pokazalo kao i cibalia kao i sesvete prosle godine i vjerovatno jos netko ove....

kaj se tice kladionice pa govorili su da ce dugopolje sa sva tei boda na konto rezultata od zadnjeg kola prosle godine

Borovljanin
Borovljanin
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 116
23. kolovoza 2024. u 07:16

Jedno off-topic pitanje. Zna li netko kako se zvao igrač 2.HNL/1.NL od prije 2-3 sezone? Bio je stranac, možda Rumunj. Igrao je krilo/ofenzivnog veznog i prešao je mislim u neki slovenski klub. Mislim da je u HR igrao za neki zagrebački klub. Mladi igrač. Pa ako ga netko po opisu može prepoznati.