VelKoz je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
SokolČikaleši je napisao/la:
BSK i Rudeš na papiru izgledali premoćno za sad daleko najgora iznenađenja lige
Vidi cijeli citat
kad sam ja to rekao i za zrinski prozivali su me da sam budala 🤣
Vidi cijeli citat
Gdje je itko napisao da će Zrinski biti jak i ove sezone?
Nas 9/10 je napisalo da će ispast s ovim kadrom iz lige.
Vidi cijeli citat
pričam o Rudešu kojeg ste dizali a Zrinski neki su govorili da je loš a u početku prije nego je počela rasprodja tvrdilo se da će biti najači a onda se okrenila priča kad je budalaš prodao cijelu ekipu .... Rudeš ste svi dizali od početka ja se smijao ... a za Zrinski sam govorio i onda u početku kad nije bilo rasprodaje da neće biti dobri
[uredio Split1912 - 31. kolovoza 2024. u 21:04]