gledao sam RTS nakon Srbija-Švicarska (imam zluradi običaj gledat sportske katastrofe nekog naroda na programu kojeg razumijem) i tamo je bio neki mladi lik koji je očito zadužen za prezentaciju taktičkih detalja. I nakon utakmice krene on pričat o švicarskoj taktici, kretanje, iskorištavanje rupa u srpskoj obrani itd. i nakon prezentacije prve švicarske akcije na velikom ekranu ga prekine gost u studiju (i on neki kao stručnjak) "a što nam sad sipaš sol na ranu?" 😂
ono, neugodnjak u studiju, stali svi na tri sekunde, što si sad ti zapeo za švicarske akcije, gosti cmokću dok on prezentira drugu, ajde dečko, lepo je to, ali nemoj sad... jedva su ga saslušali do kraja
za 5% fanatika je to bilo odlično i potrebno, ali raju to ne zanima. Pusti spot Dotako Sam Dno Života, a ne križanje Embola i Xhake...
[uredio ian wright - 09. prosinca 2022. u 08:00]