javasluk je napisao/la:
quid je napisao/la:
uvijek cu protiv vas navijat,
nikad necu zaboravit vase veselje kad su nas turci izbacili iz cetvrfinala.. zelim vam sva tri poraza u Brazilu.. i naravno da odje*ete sa hrvatskoj teritorija u domovinu tursku..
Vidi cijeli citat
što se toga tiče imaš pravo, ali aj se malo zapitaj da li je i s naše strane sve bilo korektno prema njima?
Pretpostavljam da smo im se nečim popeli na glavu, stoga takva reakcija, nevjerujem da su bili sretni našem porazu samo iz mržnje, mržnja ne dolazi sama........
Vidi cijeli citat
ja ti mogu reči, da smo večina hrvata u sloveniji dugo simpatizirali repku slovenije u rukometu i nogometu, a onda nam se dogodio poraz od njih u rukometu sp ili ep ne sječam se dobro, ali zbog jedne pobjede su se ponašali, kao da su u cjeloj sportskoj povjesti bolji od nas. a kad su se na euro 2000 u nogometu kvalificirali a mi se nismo, isto tako su nas manje više jebali svi u glavu

. ja mislim, da je manje više činjenice, da nam je drago da našim susjedima ide dobro, dok nisu bolji od nas
