xavice je napisao/la:
Nemoj se ljutiti ali dugo gluplji argument nisam čuo. Šta ti stvarno misliš da su se ljudi došli zajebavati u polufinale SP?
Na kraju krajeva, nismo im znali uzvratiti što me dovodi do zaključka da je taktički apsolutno opravdan taj potez bio.
Vidi cijeli citat
Uopće se ne ljutim, čak mi je drago.....
Otkud ti to da su se došli u polufinale zajebavat?
ali mene kao navijača hrvatske reprezentacije je tu utakmicu Desailly izluđivao, i dan danas kad ju gledam i onda u live prijenosu mi nije bilo jasno otkud Desailly toliko ofenzivno? A prije nikad nije tako igrao, nisam gledao sve njegove utakmice, može biti da je negdje bio toliko "isturen", ne znam ja što je vidio Jacquet da mu je palo na pamet na taj način suprotstaviti se Hrvatskoj. Razborito pretpostavljam da je računao s nečim, ne znam s čime, da li je računao možda da naše izmori ili šta, ali meni kao navijaču hrvatske reprezentacije je to bilo drsko!