Ajmo da probamo sa ocenama igrača
Stojković - 8 (vidi se da je nebranjenje u Nantu ostavilo traga u njegovim odbranama)
Ivica Dragutinović - 8
Mladen Krstajić - 8
Nemanja Vidić - 10 (definitivno jedan od najboljih evropskih štopera)
Marjan Marković - (prijatno iznenađenje)
Nenad Kovačević - 9
Dejan Stanković - 9 (jedna od njegovih najboljih partija u reprezentaciji)
Ognjen Koroman - 7 (brzina mu je najveci adut, tako da kad je uz njega neko ko je brzi, tesko dolazi do izražaja)
Trišović - 8 (jos uvek je zelen i sigurno ce vremenom biti sve bolji i bolji)
Zigic/Pantelic - 10 (ovo je jednostavno savršen tandem)
izmene:
Ergić - 9 (malo je igrao, ali cim je usao odmah se digla igra reprezentacije)
Duljaj - /
Lazović - 7 (ne znam ni sto ga je uvodio)