Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 13:02
E to znači iskreno se radovati!Big%20smileClap
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.03.2007.
Poruka: 444
07. lipnja 2007. u 13:28
Potpisali Djokić i Odita
Cetvrtak, 7. jun 2007. 13:12

Crvena zvezda i Partizan potvrdili su u četvrtak na svojim zvaničnim sajtovima da su ostali bez po jednog istaknutog napadača.

Dušan Djokić, jedan od najboljih strelaca Meridian Super lige i prvi golgeter crveno-belih po odlasku Nikole Žigića u Španiju, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Brižom. Donedavno je boje tog kluba branio Ivan Gvozdenović, još jedan nekadašnji prvotimac Zvezde.

Slavni belgijski klub nije prošle sezone beležio željene rezultate, ali se na kraju iskupio osvajanjem nacionalnog Kupa, tako da će Djokić najesen imati priliku da se još jednom oproba u Kupu UEFA.

Istovremeno, Partizan se posle Pjera Boje lišio usluga još jednog centarfora sa afričkog kontinenta. Dok je Kamerunac otišao u redove Rapida iz Bukurešta, osvajača Kupa Rumunije, Nigerijac Obijora Odita otisnuo se u "egzotičnije krajeve".

Igrač čiji su golovi protiv moldavskog Šerifa 2005. doveli Partizan na prag Lige šampiona, ubuduće će nositi dres Al Aina iz Ujedinjenih Arapskih Emirata. U pitanju je klub koji je pre četiri godine bio prvak Azije.
BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757
07. lipnja 2007. u 21:13
zilijen je napisao/la:
BeerHunter je napisao/la:
.Dajte komsije,
Vidi cijeli citat



E yebem ga mi ko da smo se rastali pre 100 godina a ne pre jednu ...
Komšije ... zar nije lepše braćo ... ja vas tako doživljavam ...


Vidi cijeli citat
 
Ma ljepse cemo se slagati i vise voljeti ako budemo samo komsijeWink. Imam dva brata, meni sasvim dovoljno...
Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
07. lipnja 2007. u 21:29
Mediji: Čelsi hoće Marka Pantelića!?
nebojsa - 7. jun 2007.

Još jedan srpski fudbaler u Čelsiju? I to opet napadač? Mediji na Ostrvu u četvrtak pišu da je londonski Čelsi zainteresovan za napadača srpske reprezentacije i berlinske Herte Marka Pantelića. Navodno je trener Čelsija Žoze Murinjo već pripremio ponudu od oko četiri miliona evra za Pantelića, koji je u 60 utakmica u Bundesligi postigao 25 golova. Čelsi se već pojačao u napadačkom redu, angažujući Peruanca Klaudija Pizara, kome je istekao ugovor sa minhenskim Bajernom.

Pre nekoliko sezona za klub sa Stamford Bridža nastupao je bivši reprezentativac Srbije i Crne Gore Mateja Kežman, koji sa velikim uspehom brani boje novog turskog prvaka Fenerbahčea. (Mondo)

---------------------
BUAHAHAHAHAHA...haaaa uhhh sto se odvalih od smijeha. Ovaj u Celzi? Evo me i ja u Real!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
07. lipnja 2007. u 21:30
Danko Lazović prešao u PSV!
nebojsa - 7. jun 2007.

Posle odličnih igrača ovog proleća u Viteseu, za koji je postigao 19 golova, nekadašnji fudbaler Partizana Danko Lazović prešao je u PSV iz Ajndhovena za koji je potpisao petogodišnji ugovor, objavljeno je na sajtu PSV-a. Lazović je u četvrtak ujutro, posle lekarskih pregleda, postigao i finalni dogovor sa čelnicima PSV-a i posle podne potpisao ugovor. Napadača fudbalske reprezentacije Srbije želeli su mnogi klubovi Evrope, ali je on odlučio da ostane u Holandiji i potpiše za klub za koji je sa velikim uspehom igrao i Mateja Kežman.

„Presrećan sam. Želeo sam i ranije da igram za PSV, ali se nisu sve kockice poklopile. PSV je bio zaista jedini klub u koji sam želeo da pređem, inače bih ostao u Viteseu”, izjavio je Lazović posle potpisivanja ugovora. (Mondo)

Zasluzio je!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
07. lipnja 2007. u 21:31
Kolarov: Da, idem u Lacio, kao da sanjam
nebojsa - 7. jun 2007.

Mladi fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov za samo dve godine ostvario je dečački san. Najpre je iz Čukaričkog (uz dosta protesta ekipe sa Banovog brda) prešao u OFK Beograd i zaigrao u superligaškom društvu, a od ovog leta igraće u jednoj od najjačih ligi na svetu - italijanskoj Seriji A. „Da, idem u Lacio. Klubovi su postigli dogovor o obeštećenju, ali još nisam potpisao ugovor. Sve se dogodilo brzo. Idem u Italiju posle Evropskog prvenstva u Holandiji da potpišem petogodišnji ugovor”, izjavio je Kolarov novinarima u Novom Sadu, gde se mlada reprezentacija priprema za EP u Holandiji, koje počinje u ponedeljak, 11. juna.

„Sanjao sam od malena o igranju u velikom klubu i još nisam svestan šta mi se događa”, rekao je Kolarov.

On je kao kadet Crvene zvezde prešao u Čukarički, a potom je igrao za OFK Beograd. (Mondo)

Ih sto ima da se pazi da se slucajno ne povrijedi. Odma na klubu ili ce biti golova u mrezi kahrimana.
[uredio Vojislav - 07. lipnja 2007. u 21:32]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
07. lipnja 2007. u 21:44

Danko Lazović u PSV-u!

zvanicni%20sajt%20kluba
zvanicni sajt kluba

Nakon odlične sezone u Viteseu, reprezentativac Srbije Danko Lazović potpisao je ugovor sa aktuelnim šampionom Holandije, PSV-om. Lazović, ove sezone strelac 19 golova u šampionatu Holandije, u četvrtak ujutru prošao je lekarske preglede, da bi posle razgovora sa čelnicima kluba obavezao na petogodišnju vrednost aktuelnom šampionu.

Prema rečima Lazovića, želja da zaigra u dresu "filipsovaca" bila je obostrana, a i ranije je postojala mogućnost da postane član ekipe iz Ajndhovena.

"Presrećan sam. Želeo sam i ranije da igram za PSV, ali se nisu sve kockice poklopile. PSV je bio zaista jedini klub u koji sam želeo da predjem, inače bih ostao u Viteseu", rekao je nekadašnji igrač Partizana.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
07. lipnja 2007. u 21:49
vojo bio si brzi..LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 22:10
Super za Danka!Baš mi je drago.ClapČitao sam još u tempu pre neke 3-4 godine dok je još igrao u Partizanu da ako bude išao iz Partizana najradije bi u PSV!Evo želja mu se ostvarila.
 
Svaka čast za Kolarova!Dobro je što ako je već morao otići nije otišao u neki ukrainski klub ipak serija A...inače jedan od retkih igrača iz mlađe garde koji zaista zna da centrira.
 
Ovo za Pantelića je patka sigurno.Volio bi da nije ali dajte Čelzi!?Ouch
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
07. lipnja 2007. u 23:36
Izvestaj iz Novog Sada:
mladi reprezentativci se odlicno pripremaju,mali Smiljanic je popio 3,njegov kum Babovic 2 velika tocenaLOLClap
  • Najnovije
  • Najčitanije