Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
11. kolovoza 2007. u 21:01
Pročitao sam sastav za Belgiju i sve je manje više na mestu,samo mikslim da je Ivanović zaslužio da dobije šansu ispred Stepanova,ali dobro valjda Klemente zna bolje od mene.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
11. kolovoza 2007. u 22:29
ladja je napisao/la:
Pročitao sam sastav za Belgiju i sve je manje više na mestu,samo mikslim da je Ivanović zaslužio da dobije šansu ispred Stepanova,ali dobro valjda Klemente zna bolje od mene.
Vidi cijeli citat

Ne mogu da vjerujem da nije pozvao Tutorica...
marconato
marconato
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.05.2006.
Poruka: 2.377
12. kolovoza 2007. u 12:04
Ovaj Klemente nije normalan ! Pa Ivanovic je pored Vidica i Krstajica TATA za sve nase odbrambene, a on njega ne zove! Pola Evrope se za njega otima, a nasi kenjaju nesto !!!ConfusedAngryAngry
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
12. kolovoza 2007. u 12:14
Resio sam sebi dilemu oko Baneta Ivanovica i prelaska za CG repku
Branislav Ivanović

Broj dresa: 0
Datum rođenja: 01.01.1960
Mesto rođenja:
Visina: 0 cm
Težina: 0 kg
Reprezentativna takmičenja:
Prethodni klubovi:

Broj dresa: 6


Datum i mesto rođenja: 22. februar 1984. - Novi Sad, Srbija
Visina: 188 cm
Težina: 84 kg
Reprezentativna karijera: U21 SCG, debitovao za A tim Srbije 16. avgusta 2006.Thumbs%20Up
Prethodni klubovi: Srem, OFK Beograd, Lokomotiva

Podaci osveženi: 01.06.2007


znaci nema druge repke do Srbije


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
12. kolovoza 2007. u 12:19
andrija Nis je napisao/la:
Resio sam sebi dilemu oko Baneta Ivanovica i prelaska za CG repku
Branislav Ivanović

Broj dresa: 0
Datum rođenja: 01.01.1960
Mesto rođenja:
Visina: 0 cm
Težina: 0 kg
Reprezentativna takmičenja:
Prethodni klubovi:

Broj dresa: 6


Datum i mesto rođenja: 22. februar 1984. - Novi Sad, Srbija
Visina: 188 cm
Težina: 84 kg
Reprezentativna karijera: U21 SCG, debitovao za A tim Srbije 16. avgusta 2006.Thumbs%20Up
Prethodni klubovi: Srem, OFK Beograd, Lokomotiva

Podaci osveženi: 01.06.2007


znaci nema druge repke do Srbije


Vidi cijeli citat
Ako ikad bude pozvan!Censored
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
12. kolovoza 2007. u 12:30
Dimitrije BP je napisao/la:
andrija Nis je napisao/la:
Resio sam sebi dilemu oko Baneta Ivanovica i prelaska za CG repku
Branislav Ivanović

Broj dresa: 0
Datum rođenja: 01.01.1960
Mesto rođenja:
Visina: 0 cm
Težina: 0 kg
Reprezentativna takmičenja:
Prethodni klubovi:

Broj dresa: 6


Datum i mesto rođenja: 22. februar 1984. - Novi Sad, Srbija
Visina: 188 cm
Težina: 84 kg
Reprezentativna karijera: U21 SCG, debitovao za A tim Srbije 16. avgusta 2006.Thumbs%20Up
Prethodni klubovi: Srem, OFK Beograd, Lokomotiva

Podaci osveženi: 01.06.2007


znaci nema druge repke do Srbije


Vidi cijeli citat
Ako ikad bude pozvan!Censored
Vidi cijeli citat


Pa s obzirom da ce Krstajic posle EP u penziju zamena ce biti ili Ivanovic ili Tutoric LOL

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
12. kolovoza 2007. u 12:41
ponjavicu igra li tebi negi rodjo za neku ksarkasku repku nasu?ima neko ponjavic iz milanovca u u16 cini mi se?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
12. kolovoza 2007. u 12:52
NIje mi blizi rod, ali jeste iz Milanovca. Moji matori mu znaju dedu Smile. Svi Ponjavici poticu od istog zanatlije, to je sigurno... LOL SAmo me nervira sto ce, kada ovaj mali postane faca, svi na forumu misliti da sam neki njegov fan i da sam zbog njega uzeo nadimak... AngrySmile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
12. kolovoza 2007. u 13:13
mislis da ces bit na forumu za 5-6 godina Wink
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
15. kolovoza 2007. u 08:56

Bez Žigića sa Belgijancima?

Nikola Žigić neće biti na raspolaganju selektoru Srbije Havijeru Klementeu za kvalifikacioni susret sa Belgijom, 22. avgusta u Briselu, pišu Večernje novosti. Novi član Valensije trenutno samo lagano trči pod nadzorom lekara, pošto se iznenada na povređenom članku ponovo pojavio otok i prvu utakmicu mogao bi da odigra tek početkom septembra.

Odradio sam dva treninga u Valensiji i situacija se mnogo pogoršala. Mislio sam da će proći, pošto nisam hteo da propuštam treninge, ali za dve nedelje se baš iskomplikovalo. Zato je trener Kike Flores odlučio da preskočim Elfsborg, pa sam morao da navijam iz lože,” kaže Žigić, “Bez obzira što idem na terapije u ambulantu koja više liči na svemirski centar, prognoze su da narednih dana neće biti značajnijeg poboljšanja. Više ne smem da se kockam, da prinudni odmor ne bi bio mnogo duži.”

Žigić neće moći da pomogne reprezentaciji Srbije, a njegov novi klub već u prvoj utkamici je praktično obezbedio plasman u Ligu šampiona.

Izgleda da ću morati da sačekam kraj meseca za start u novom klubu, a onda ću moći da dođem u Beograd i stavim se na raspolaganje selektoru Klementeu za sudare sa Finskom i Portugalom. Šanse da odem u Belgiju su male, možda kao turista. Ipak, da ne bih gubio vreme za terapije verovatno ću ostati u Valensiji, u novom stanu u koji ću se useliti početkom naredne nedelje. Razgovaraću sa Klementeom i ljudima iz Saveza, a verujem da će moji saigrači i bez mene ostvariti pobedu kao u Finskoj.”

Klemente je za utakmicu sa Belgijom pozvao, pored Žigića, još trojicu napadača, Marka Pantelića, Milana Jovanovića i Danka Lazovića.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije