Reprezentacija Srbije

BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757
21. kolovoza 2007. u 14:15
Samo da se ne zaletite...Belgijanci jesu otpisani, ali im je ovo vjerovatno posljednja sansa da se koliko toliko opravdaju pred navijacima...Samo strpljiva igra moze donijeti rezultat....
Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
21. kolovoza 2007. u 14:23
@ dimnjacar: to su sve igraci koji su stasali krajem osamdesetih u onoj ligi. Posle njih imamo prazan hod sve do Krasica, koji ima potencijal da ih stigne i da napravi sjajnu karijeru.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
21. kolovoza 2007. u 17:26

Krasić oporavljen, čeka šansu

Fudbalski reprezentavac Srbije Miloš Krasić oporavio se od povrede koja ga je mučila još od EP za mlade u Holandiji, ali se najverovatnije neće naći u startnoj postavi za predstojeći meč protiv Belgije u Briselu. Krasić za B92 kaže da je razgovarao sa selektorom Havijerom Klementeom i da bi mogao da odigra 15 do 20 minuta protiv Belgije.

"Povredu sam sanirao, ali jedini problem je što nemam dovoljno utakmica. Nisam sto posto spreman za ovaj meč, a u Briselu nam trebaju potpuno zdravi igrači. Razgovarao sam sa selektorom, možda ću igrati 15-20 minuta, a sve će zavisiti od kretanja rezultata", kaže Krasić.

Član Fiorentine Zdravko Kuzmanović debitovao je u dresu Srbije na prethodnom meču kvalifikacija protiv Finske i ostavio odličan utisak. Kuzmanović za B92 kaže da je u razgovoru sa saigračem iz Fiorentine Antonijem Van de Borom stekao utisak da će Belgijanci, uprkos slaboj poziciji na tabeli, ići na pobedu, jer nemaju šta da izgube.

"Ne znam da li ću biti u startnih jedanaest. U Finskoj sam dao sve od sebe. Bilo nam je važno da pobedimo, dobro smo odigrali. U sredu je takođe važna utakmica. Ko bude igrao mora dati sve od sebe kako bi osvojili nova tri boda. Dobro sam se uklopio u ekipu. Imao sam dobre pripreme sa Fiorentinom i nadam se da ću u sredu moći da pomognem ekipi. Najveći problem će biti što su Belgijanci. Nemaju mnogo šansi za plasman na EP. Van de Bor mi je rekao da će oni igrati na pobedu, jer nemaju šta da izgube. Za nas je najvažnije da pobedimo", kaže Kuzmanović.





Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
21. kolovoza 2007. u 17:31
 dakle ipak Koroman od pocetka  ( dejanNS  se sigurno veseli ovomeLOL)
 
 Pantelic je totalno van forme  u zadnje vrijeme ... u subotu je zamijenjen i Herta je odma igrala bolje,pobijedila Svabe! Lazetic bi trebao poceti ovu tekmu!





Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
21. kolovoza 2007. u 17:32

nemam bas neki osecaj, jer smo ih u proslom ciklusu dobili relativno lako sa 2:0 u Briselu, a ovog puta nismo kompletni, a oni su prilicno rastereceni, a samim tim i opasniji

za mene bi i remi bio dobar, jer ima jos dosta da se igra, a kljuc za plasman na EURO drzimo u svojim rukama jer nam na noge dolaze Poljska i finska, a pobedama u tim mecevima prakticno bi obezbedili drugo mesto, a ne treba zaboraviti da Poljaci pored nas, gostuju jos u Finskoj i Portugalu

naravno, i mi gostujemo POrtugalu, ali ja sam tu vec upisao nuluLOL

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
21. kolovoza 2007. u 17:35
losmi je napisao/la:

nemam bas neki osecaj, jer smo ih u proslom ciklusu dobili relativno lako sa 2:0 u Briselu, a ovog puta nismo kompletni, a oni su prilicno rastereceni, a samim tim i opasniji

za mene bi i remi bio dobar, jer ima jos dosta da se igra, a kljuc za plasman na EURO drzimo u svojim rukama jer nam na noge dolaze Poljska i finska, a pobedama u tim mecevima prakticno bi obezbedili drugo mesto, a ne treba zaboraviti da Poljaci pored nas, gostuju jos u Finskoj i Portugalu

naravno, i mi gostujemo POrtugalu, ali ja sam tu vec upisao nuluLOL

Vidi cijeli citat
 
a ne seri da bi tu igrao X?LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
21. kolovoza 2007. u 17:36
atheistRAP je napisao/la:
losmi je napisao/la:

nemam bas neki osecaj, jer smo ih u proslom ciklusu dobili relativno lako sa 2:0 u Briselu, a ovog puta nismo kompletni, a oni su prilicno rastereceni, a samim tim i opasniji

za mene bi i remi bio dobar, jer ima jos dosta da se igra, a kljuc za plasman na EURO drzimo u svojim rukama jer nam na noge dolaze Poljska i finska, a pobedama u tim mecevima prakticno bi obezbedili drugo mesto, a ne treba zaboraviti da Poljaci pored nas, gostuju jos u Finskoj i Portugalu

naravno, i mi gostujemo POrtugalu, ali ja sam tu vec upisao nuluLOL

Vidi cijeli citat
 
a ne seri da bi tu igrao X?LOL
Vidi cijeli citat
 
ne igram sportsku prognozuWink, a i mislio sam na konto bodovaCry
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
21. kolovoza 2007. u 17:41
gledao sam snimak tekme bel-por .... fascinirali su me belgijanci
igraju ofenzivan fudbal i totalno otvoreno ( zato ih jebu rezultati)
nisu nikako imali srece u toj tekmi u kojoj su po meni bili bolji !

mi ih sutra moramo dobiti ... cvrstom odbranom cekati priliku

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
21. kolovoza 2007. u 17:43
Schintor je napisao/la:
gledao sam snimak tekme bel-por .... fascinirali su me belgijanci
igraju ofenzivan fudbal i totalno otvoreno ( zato ih jebu rezultati)
nisu nikako imali srece u toj tekmi u kojoj su po meni bili bolji !

mi ih sutra moramo dobiti ... cvrstom odbranom cekati priliku

Vidi cijeli citat
 
mogli bi se i sutra otvoritiWink, pa nek im Lane Jovanovic "zaprzi corbu"Smile
Pjer
Pjer
Mali dioničar
Pristupio: 08.10.2002.
Poruka: 6.540
21. kolovoza 2007. u 17:50
Ako je Krasic spreman onda je ocekivana fomacija:
Stojkovic-Rukavina,Vidic,Krstajic,Dragutin
Kovacevic,Kuzmanovic kao zadnji vezni
Krasic kao centralni organizator
Koroman i Jankovic po bokovima i Pantelinjo u napadu
svi za jednog, jedan za svi!
  • Najnovije
  • Najčitanije