Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
22. kolovoza 2007. u 18:32
x da dodje i da pevamo 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
22. kolovoza 2007. u 18:36
U koliko sati igramo?
 
Vredi li se okupljati u sport-kafeu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2007.
Poruka: 655
22. kolovoza 2007. u 18:37
Gol Portugala iz prve njihove prilike i to nakon velike greske odbrane Jermenije.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
22. kolovoza 2007. u 18:39
Ko ce da se kladi da portugal dobija sa 3 razlike?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
22. kolovoza 2007. u 18:39
gde gledas portugaliju?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
22. kolovoza 2007. u 18:41
Znaci bice nam zeznuto gostovanje i kod Jermena...Confused
Laki igramo od 15 do 9
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2007.
Poruka: 655
22. kolovoza 2007. u 18:56
Evo Voijislav ja cu da se kladim. Prvo, jer si ti poxznat da nemas pojma o fudbalu i drugo gledam mec na setanta tv pa mogu da vidim kao Portugal igra veceras.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
22. kolovoza 2007. u 19:15
gustavkrklec je napisao/la:
Evo Voijislav ja cu da se kladim. Prvo, jer si ti poxznat da nemas pojma o fudbalu i drugo gledam mec na setanta tv pa mogu da vidim kao Portugal igra veceras.
Vidi cijeli citat

A i ti si poznat u sisanju mosnji, onako poznat si kao naivan pa sisas svakom ko te izazove.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2007.
Poruka: 655
22. kolovoza 2007. u 19:18
A cemu vredjanje. I uopste sta radis na temi o Srbiji? Koliko znam ti nisi srbin uopste.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
22. kolovoza 2007. u 19:20
gustavkrklec je napisao/la:
A cemu vredjanje. I uopste sta radis na temi o Srbiji? Koliko znam ti nisi srbin uopste.
Vidi cijeli citat

Ufff, cuti smrdi ti iz usta, dosadan si sa tim ko je sta.

Na kraju krajeva sta ti trazis na HRVATSKOM forumu kad si tolika srbenda?

Kao sto rekoh cuti, previse smrada izlazi is tvoje zvale....mozda od sisanja mosnji?
  • Najnovije
  • Najčitanije