Malo je teško za računat, jer bi morao uzimat u obzir i sve ostale saveze i njihove moguće rezultate, ali recimo kad bi svaki naš klub prošao play off sa po pobjedom i porazom (2 boda sveukupno) dospio u EL (4boda za grupe) i imao dvije pobjede u skupini ili po četiri neriješena (16), to bi ukupno dalo dodatnih 5.5 (22/4) bodova na ovih već zarađenih 3.375 = 8.875, što bi dalo konačnu cifru od 25,5.
S obzirom da je prosjek bodova koji 15. lige (najnize koja ima 2 predstavnika u LP) imaju u zadnjih 10godina oko 25-26, imali bi solidnu šansu biti petnaesti (ovisno o tome kako igraju drugi)
Rekli bi profiumski nastrojeni (a tako zbilja i ispada), trebaju nam četiri prošlogodišnje Rijeke
[uredio Avtomatiq - 21. kolovoza 2014. u 00:48]