RNK Split 2014/15
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!! Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
[uredio Split1912 - 22. kolovoza 2014. u 00:00]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!!
Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
Vidi cijeli citat
Cigo je drža cilu livu stranu na sebi, isprid je bija Belle , a Glavina nije igra, Cigo je praktički bija sam na dvojicu, a ponekad su mu se ubacivala i trojica. Na zapadu su mu dva puta žestoko zapljeskali.
Dragi moji,ja sam baš ponosan i zadovoljan.Večeras sam vidio,teška srca priznajem,napokon odličnog Dujmovića.Bilo ga je baš gušt gledat kako se bori i kako rutinirano odigrava i u težim situacijama.Vuković,osim jednog lošeg istrčavanja sve drugo odlično.Svi su bili dobri.Bilo mi je gušt bit na utakmici,slušat navijače Torina,osjetiš se dijelom Europskog spektakla.Sve u svemu hvala igračima što su nam ove sezone pružili ovoliko radosti a sezona se tek zahuktava.Za uzvrat ne bi ništa prognozirao,šta god da se desi ja sam već zadovoljan.Ipak,ako se pruži šansa zašto je ne prihvatiti.
A sada SLAVEN,svaka čast našim prijateljima iz Koprivnice ali bodovi nam baš nekako trebaju i siguran sam da će ostati na Parku Skojevaca.
AJMOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sada SLAVEN,svaka čast našim prijateljima iz Koprivnice ali bodovi nam baš nekako trebaju i siguran sam da će ostati na Parku Skojevaca.
AJMOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!! Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
Vidi cijeli citat
Cigo je drža cilu livu stranu na sebi, isprid je bija Belle , a Glavina nije igra, Cigo je praktički bija sam na dvojicu, a ponekad su mu se ubacivala i trojica. Na zapadu su mu dva puta žestoko zapljeskali.
Vidi cijeli citat
prvi dio na istoku kad sam ga gledao preslab je bio nijedan duel nije dobio
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!!
Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
Vidi cijeli citat
Cigo je drža cilu livu stranu na sebi, isprid je bija Belle , a Glavina nije igra, Cigo je praktički bija sam na dvojicu, a ponekad su mu se ubacivala i trojica. Na zapadu su mu dva puta žestoko zapljeskali.
Vidi cijeli citat
prvi dio na istoku kad sam ga gledao preslab je bio nijedan duel nije dobio
Vidi cijeli citat
Možda si u pravu, napadački nije ima neki učinak, ali mora je bit oprezan, Belle je silom prilika igra na livom boku, ipak su pokušali sa nekoliko ofanzivnih akcija, ali ne razume se u igri kao Glavina i Rugašević. Vidija sam na poluvrimenu kako Glavina traži od kondicijskih trenera da uđe u igru, ali oni su mu nešto odmahivali glavom. Možda bolje da se nije riskiralo !? Istina je da smo na toj livoj strani ostali tanki, i prošle godine smo zazivali Tomaševića.
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!! Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
Vidi cijeli citat
Cigo je drža cilu livu stranu na sebi, isprid je bija Belle , a Glavina nije igra, Cigo je praktički bija sam na dvojicu, a ponekad su mu se ubacivala i trojica. Na zapadu su mu dva puta žestoko zapljeskali.
Vidi cijeli citat
prvi dio na istoku kad sam ga gledao preslab je bio nijedan duel nije dobio
Vidi cijeli citat
Možda si u pravu, napadački nije ima neki učinak, ali mora je bit oprezan, Belle je silom prilika igra na livom boku, ipak su pokušali sa nekoliko ofanzivnih akcija, ali ne razume se u igri kao Glavina i Rugašević. Vidija sam na poluvrimenu kako Glavina traži od kondicijskih trenera da uđe u igru, ali oni su mu nešto odmahivali glavom. Možda bolje da se nije riskiralo !? Istina je da smo na toj livoj strani ostali tanki, i prošle godine smo zazivali Tomaševića.
Vidi cijeli citat
je nisu se razumili uopće stalno mu je motira belle i ovaj njemu da se ne kuže, fali i napadač i nemamo nijedno udarača iz daljine znači ni jednog, ja bi Benka doveo obavezno sad nije skup to bi riješilo napadača
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!!
Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
Vidi cijeli citat
Cigo je drža cilu livu stranu na sebi, isprid je bija Belle , a Glavina nije igra, Cigo je praktički bija sam na dvojicu, a ponekad su mu se ubacivala i trojica. Na zapadu su mu dva puta žestoko zapljeskali.
Vidi cijeli citat
prvi dio na istoku kad sam ga gledao preslab je bio nijedan duel nije dobio
Vidi cijeli citat
Možda si u pravu, napadački nije ima neki učinak, ali mora je bit oprezan, Belle je silom prilika igra na livom boku, ipak su pokušali sa nekoliko ofanzivnih akcija, ali ne razume se u igri kao Glavina i Rugašević. Vidija sam na poluvrimenu kako Glavina traži od kondicijskih trenera da uđe u igru, ali oni su mu nešto odmahivali glavom. Možda bolje da se nije riskiralo !? Istina je da smo na toj livoj strani ostali tanki, i prošle godine smo zazivali Tomaševića.
Vidi cijeli citat
je nisu se razumili uopće stalno mu je motira belle i ovaj njemu da se ne kuže, fali i napadač i nemamo nijedno udarača iz daljine znači ni jednog, ja bi Benka doveo obavezno sad nije skup to bi riješilo napadača
Vidi cijeli citat
Benko bi za nas bija pun pogodak, ali šteta je i šta Sokol ne može igrat, možda je on to riješenje sa distance.
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Reka sam više iz dišpeta, da će Dujma i Vidović bit najbolji. Nisam puno ni falija, iako su Bilić , Vuković i Rugašević bili još bolji. Svi su bili na nivou protiv kvalitetnog, čvrstog i iskusnog protivnika. Malo je zakaza Rog, ali nije mu bilo lako, stalno su mu dvojica puvala za vratom, ali ta dva na njemu otvaraju prostor drugima. Ponosan sam na Splita, jer je pokaza zrelost i znanje, kako taktičko, tako i tehničko da se nosi sa momčadima iz liga petice. Mate Bilić je pokaza kako se bori za svoj klub, i istrča je utakmicu svih devedeset minuta ne dajuči Talijanima disat. Ako smo prije imali Križanca od kojega je obrana učila, sada imamo od koga učit u napadu - šteta samo šta je falija onu 100% šansu. Vidović je doveden ka novi Šimić, i ako nastavi ovako igrat to će i postat. U uzvrat idemo sa spoznajom o snazi protivnika, i da ga se hrabrom igrom može izbacit. Ajmo Splite ! USPIT ĆEMO !!!!! Vidi cijeli citat
rugašević meni nije bio dobar, a rog normalno jadnom su stavili dva nabildana lika na rep di god on tu i njih dva , momak je dao jedan pravi balun za sansu jedinu i iznudio5-6 prekrsaja na sebi, najbolje sta je mogao
Vidi cijeli citat
Cigo je drža cilu livu stranu na sebi, isprid je bija Belle , a Glavina nije igra, Cigo je praktički bija sam na dvojicu, a ponekad su mu se ubacivala i trojica. Na zapadu su mu dva puta žestoko zapljeskali.
Vidi cijeli citat
prvi dio na istoku kad sam ga gledao preslab je bio nijedan duel nije dobio
Vidi cijeli citat
Možda si u pravu, napadački nije ima neki učinak, ali mora je bit oprezan, Belle je silom prilika igra na livom boku, ipak su pokušali sa nekoliko ofanzivnih akcija, ali ne razume se u igri kao Glavina i Rugašević. Vidija sam na poluvrimenu kako Glavina traži od kondicijskih trenera da uđe u igru, ali oni su mu nešto odmahivali glavom. Možda bolje da se nije riskiralo !? Istina je da smo na toj livoj strani ostali tanki, i prošle godine smo zazivali Tomaševića.
Vidi cijeli citat
je nisu se razumili uopće stalno mu je motira belle i ovaj njemu da se ne kuže, fali i napadač i nemamo nijedno udarača iz daljine znači ni jednog, ja bi Benka doveo obavezno sad nije skup to bi riješilo napadača
Vidi cijeli citat
Benko bi za nas bija pun pogodak, ali šteta je i šta Sokol ne može igrat, možda je on to riješenje sa distance.
Vidi cijeli citat
istina za sokola
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
- Najnovije
- Najčitanije


Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
20 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
23 sata•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
1 dan•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 dan•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
20 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
23 sata•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
17 sati•Nogometni svijet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
3 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet
- igracina






