pozdravljam ambicije belupa za europu, ali poznavajući naše ljude nitko neće postavit pitanje rizika tih dodatnih ulaganja odnosno šta ako uložiš preko svojih limita a ne dođeš do željenog rezultata. hoće li to značit totalno srozavanje kluba i toliko rezanje troškova za sezonu iza da će ostanak u ligi bit upitan ili klub može normalno nastavit poslovat u nadolazećim sezonama
za klub poput belupa dodatna ulaganja bez "contingency" plana mogu bit pogubna. shvaćam da će dosta klubova iduću sezonu i to peto mjesto vidit kao priliku za ulazak u europu, ali svi moraju bit svjesni da će takav sistem vjerojatno bit samo jednu sezonu i da se iza toga sve vraća na uobičajena 4 mjesta
[uredio Master Yoda - 27. svibnja 2019. u 14:25]