Hahahahahahahahhahah onaj Forsberg nije na cijelom turniru uputio normalan šut prema golu i sad kad je ustvari uspio nakon sto godina pogodit okvir gola lopta je išla ravno golmanu u ruke, iskoči onaj mali crni i pošalje ga u rašlje!
Treba imat i sreće, potpuno zaslužena pobjeda Švedske, a Švicarci im ne bi dali gol da igraju još 3 utakmice, pogotovo u osmini finala! Xhaka i Šaqiri igraju samo protiv Srba sa srcem, a ovo je bilo bez veze.
Dobro je reka stari Ian, Chapuisat, Frei, a di su Knup i Sutter igračine...
Neka Šveđana, bar su in lipe ženske, uvik bile
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda