Shaban je napisao/la:
A Partizan će da prospe bodove na Banjici i još negde pa će biti u down-u...mislim stvarnoooo....
Vidi cijeli citat
Kad god je Partizan bio u down-u mogla je kuca da se ulozi na to da ce biti sviran penal u sledecem kolu. Samo nekoliko primera, proslog proleca pred gostovanje Partizana u Subotici, Partizan u nevidjenom down-u, losa forma, Zvezda stize na tabeli, Lukic izjavljuje da se samo nada da ce do kraja prvenstva sve biti fer, naravno, presmesan penal za Partizan, pa onda presmesan slobodnjak za 3 boda koja su verovatno i prelomila titulu.
Posle ispadanja od Samroka opet ekipa u daunu, gostovanje Jagodini, Partizan naravno igrao ko kurac ali tu je sudac da u 80 i nekom minutu pokaze na krec, penal naravno presmesan.
Juce Hajduk, utakmica posle izgubljenog derbija, ekipa u daunu, naravno penal i crvena karta.
Tako da ako opet upadnete u kakav daun ulazite svu imovinu na penal.