Siniša Oreščanin

123
...
495051
...
666768
Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.647
03. travnja 2021. u 21:46

ide ovo totalni preokret..

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
03. travnja 2021. u 21:46

robo0302 je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Laptop se ispraznio?

Vidi cijeli citat


Iščupali bateriju, a zaboravili kablo od punjača ponit

Vidi cijeli citat


Otiša Rosanda po kablo i spoijo laptop na struju bit će veselo zadnjih 10ak min

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
03. travnja 2021. u 21:46

Javlja Črnko da ima neki stari laptop kod njega u uredu da se dugo nije koristija da pokusaju i taj upaliti za 4. gol

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.03.2020.
Poruka: 5.508
03. travnja 2021. u 21:58

doša sam samo pozdravit trenerčinu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
07. travnja 2021. u 17:57

Iskompleksirani pripadnici bivšeg Sixovog kluba nabiju par stranica svaki put kad Gorica izgubi a kad dobije:

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.03.2020.
Poruka: 5.508
10. travnja 2021. u 18:56

Trenerčina je do sada živija na kreditu i postavkama abrakadabrauskasa.

polako se počima pripoznavat njegov rukopis

Forza sex

[uredio virujmostruci - 10. travnja 2021. u 18:56]
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.170
10. travnja 2021. u 18:58

onako 4 gola u jedno poluvrime i bez ikakve reakcije baš tipično za nekog ko je u stanju prokockat 2-O i 1-O i to od nekih konobara usred Poljuda..

biće laptop počea štekavat

[uredio Jameson - 10. travnja 2021. u 18:59]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
10. travnja 2021. u 18:59

Imamo halfove, imamo bekove, imamo forove što daju golove. Čestitke misteru Siniši na prosjeku od 1,53. 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
10. travnja 2021. u 19:04

jebote, jednom ih razbiješ 3:0 i više ne praštaju...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
10. travnja 2021. u 19:34

Iane ti si očito navijač Siniše u Dinamu. Braniš ga kao i Traper. Normalno da će nam biti drago kad se borimo protiv njega za Europu. 

123
...
495051
...
666768
  • Najnovije
  • Najčitanije