db je napisao/la:
wilsonova bb je napisao/la:
bayern nije veći klub od juventusa
ni za milimetar.
Vidi cijeli citat
ja kažem da je i što ćemo sad?
Vidi cijeli citat
usporedba je jako zanimljiva,kao i sve usporedbe ,sve je to tu negdje
italia ima 12 titula KEP/LP..15 finala izgubljenih
njemacka ima 7 titula..10 finala izgubljenih
svi se slazemo da je Juve najveci u italiji,a Bajern u Njemackoj
nekima je veca LP,nekima titula prvaka
sjecamo se kad je serie A imala stalno naziv:´Najjaca liga svijeta´
najjaci tim najjace lige je bio Juventus 31 x
par titula im mozemo oduzet jer liga nije vise najjaca
[uredio KORISNIK 007 - 16. veljače 2016. u 22:09]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!