Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.323
29. svibnja 2022. u 00:39

The Phantom je napisao/la:

Courtois mira biti u nekom užem izboru za najboljeg igrača, ne samo zbog finala nego zbog cijele sezone. Najviše obrana u LP, nesavladiv, posjetio me na Omeyera kad bi igrali protiv Francuza u rukometu. Gol kao da je začaran.

2022: Modrić

A možda nevjerojatnije od svih podataka ludih je koga su dobijali u KO fazi i kakvim preokretima duboko u 2.poluvremenu, 2014. u nadoknadi u finaku izjednačuju pa u produžecima rapsodija. Isti suparnik,gradski Atletico 2016. u Milanu 0-0 i penali-slavlje. Leverkusen Iker ušao ko rezerva,čuda branio i kultni zgoditak koprodukcije R.Carlos-Zidane... A kad sam ih ja najviše gotivio,svake godine ispadanje u osmini-Liverpool,Arsenal.Juve,Lyon itd.

Mihael19
Mihael19
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 2.928
29. svibnja 2022. u 00:42

Lukito 5 Ligi prvaka, ostavio sirotog Kovu na samo 4 LP...

Dabrić je napisao/la:

Real je imao mentalitet kao Hrvatska na Euru. Ona mirnoća kad te ništa ne može poljuljati jer znaš da ćeš na kraju slaviti na ovaj ili na onaj način. Ni jedna situacija nije bezizlazna, jer iskustvo radi, a protivniku se odsijecaju noge.

Mislim da je bila uzvratna utakmica protiv PSG-a u pitanju, kad su prvu izgubili, a u drugoj trebali loviti rezultat, a u prvom poluvremenu primili gol. Na poluvremnu kamere uhvatile Benzemu i još nekoga kako se smiju, kao da oni imaju 2:0 prednost. Mislim da je to ta mirnoća i samopouzdanje kojim su kopljem ispred svih, iako postoje momčadi sa jačim i zaokruženijim igračkim kadrom.

samohajduk.com
Pristupio: 26.05.2022.
Poruka: 480
29. svibnja 2022. u 03:55

Mihael19 je napisao/la:

Kova ima vise trofeja Lige prvaka, nego minuta u finalima.

Luka usao u odabrano drustvo igraca s pet LP.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 59.003
29. svibnja 2022. u 08:10

Hazard became the first player in history to win the Premier League, Ligue 1, La Liga, Europa League and the Champions League

Papastatopulos
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2021.
Poruka: 198
29. svibnja 2022. u 08:26

Netko bi Kloppu, Pepu, PSG-u i još nekima koji ciljaju titulu trebao objasniti da im za to treba Hrvat u kadru.