UEFA Futsal Euro 2022

123
...
171819
...
252627
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
28. siječnja 2022. u 23:40

nije baš mato šarlatan,no jako je težak lik koji ne dopušta nikome uplive i stalno je namrgođen,odajući auru nadmenog,hladnog asa.

ima on solidan cv,a na euru u belgiji nismo imali ni sreće. kakogod,sad nebitna priča. nitko ti ne garantira rezultat

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
28. siječnja 2022. u 23:45

Mislim da sada imamo solidnog izbornika koji ima neke rezultate iza sebe. Samo mi je čudno kako to kad naši ljudi uspiju u drugim državama niko iz saveza se ne siti da mogli pomoći i nama. Ovdje prvenstveno mislim na košarku. Imamo dosta uspješnih trenera i izbornika po Europi i onda za izbornika uz dužno poštovanje izaberemo Damira Mulaomerovića.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
29. siječnja 2022. u 00:13

odgovornost je napisao/la:

Mislim da sada imamo solidnog izbornika koji ima neke rezultate iza sebe. Samo mi je čudno kako to kad naši ljudi uspiju u drugim državama niko iz saveza se ne siti da mogli pomoći i nama. Ovdje prvenstveno mislim na košarku. Imamo dosta uspješnih trenera i izbornika po Europi i onda za izbornika uz dužno poštovanje izaberemo Damira Mulaomerovića.

Vidi cijeli citat

Ništa nije čudno kad vidiš ko sidi u savezima. Rukometni, nogometni, košarkaški... 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
29. siječnja 2022. u 01:00

nogometnom savezu NIŠTA se po tom pitanju ne može prigovoriti. a mi sebe precjenjujemo po kvaliteti. koji ti trenr/izbornik išta jamči? a potencijalno dosta riskira u slučaju neuspjhe. općenito je nejasna fama kad ljudi očekuju i priželjkuju neke vrsne stručnjake da vode (ispod)prosječne sastave. pa nisu debili. to ne ide konkretno sad naše reprezentacije,više vrijedi za klubove i stalna kukanja i pljuvanja po aktualnima.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.328
29. siječnja 2022. u 12:03

nisam razumio sta je Mavrovic htio reci: Da li nam je Matosevic zbog crvenog ispao do kraja EP-a?

mrkenzi
mrkenzi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.07.2014.
Poruka: 1.007
29. siječnja 2022. u 12:15

Ne

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
29. siječnja 2022. u 14:00

Ko što je Jurlina rekao ako ne dobijemo nismo ni zaslužili proći i to je to, danas dobit Slovake, potući se za ta 3 boda i nadam se prolasku i megdanu s Španjolcima pa da vidimo di smo šta smo

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
29. siječnja 2022. u 14:29

Sretno Hrvatska!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2017.
Poruka: 8.505
29. siječnja 2022. u 14:30

NAPRID NAŠI !

Laprdalo123
Laprdalo123
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.07.2021.
Poruka: 207
29. siječnja 2022. u 14:45

dno dna

luzeri

123
...
171819
...
252627
  • Najnovije
  • Najčitanije