Poruka: 4.460
02. listopada 2019. u 20:05

71 pogodak u 16 utakmica 51

35 jučer, 36 danas

Inter razbio Barcelonu, a prvi gol je vrhunski slobodnjak. Trenutno prvi strijelac Youri Regeer iz Ajaxa nedavno napunio 16 godina.

Počeo je i dio za prvake. Oni zasad zabijaju "samo" 3 prosječno. Zanimljive prvake imaju Španjolci (Zaragoza) i Englezi (Derby County). Derby će na islandski Akranes koji je razbio Levadiju. Kijev i prošlogodišnji prvak Porto bez problema iako su Portugalci nepotrebno primili 2 pogotka od letonske Liepaje.

Zanimljivo je bilo u Rennesu gdje je srpski prvak Brodarac vodio do 85. minute protiv momčadi koja je prošetala francuskim prvenstvom (22 pobjede u 28 susreta), ali Francuzi okreću u 96. minuti i nose gol prednosti na uzvrat. Statistika udaraca 38(15):2(1)

Domžale i Zrinjski do sjajnih rezultata na gostovanjima kod kvalitetnih akademija, Hagi i MTK.

Vidi cijeli citat

Na kraju Dinamo Zagreb bi morao biti prvi, jer su ipak najbolja momcad skupine, samo da Josipovic vise ne brani preko k...., Citya je u Manchesteru kiksao do boda i to kod oba gola, u U-19 repki nije branio dobro protiv Gruzije, danas lila. Znam da je potpisao novi ugovor do 2024 i da je sada mozda novi projekt kluba, ali zasto Dinamo nema boljih vratara u 2001 godistu od njega?

Eintracht Frankfurt - Varteks - Podravina Ludbreg - NK Polet
ivanm
ivanm
06. studenog 2019. u 18:51

Nakon 4 kola ni jedna momčad nema maksimalan broj bodova. Bayern je jedini na 10, a 9 bodova ima 8 momčadi. Najefikasniji Salzburg 15, Bayern 14, Benfica 13.

Također, sve 32 momčadi su osvajale bodove dosad.

Galatasaray osvojio prve bodove na gostovanju kod Reala, a Brugge i drugi put razbio PSG i ostavio ga bez šansi za drugi krug. PSG je oteo Barceloni talentiranog Simonsa, ali i pustio fantastičnog beka Zagrea u Monaco. Puni su talenata koji doduše služe da bi se održavao financijski fair play, ali svejedno ima dosta ljudi kojima bi trebalo pokazati izlazna vrata.

Jučer je Slavija pobjedila u Barceloni koja je također pred ispadanjem, a zanimljivo je i u skupini H gdje Lille vodi ispred Ajaxa i Chelsea koji su doduše igrali dva puta međusobno.

Tottenham nakon 9:2 uspio izgubiti od Zvezde, ima 3 boda manje i gostovanje u Munchenu.

U drugom dijelu natjecanja, Domžale izvukle 2:2 kod branitelja naslova Porta. Vodili su do 78. minute, domaćin okrenuo u 94., ali Slovenci u 98. dolaze do iznenađenja. Pokazuju da nisu slučajno izbacili Viitorul. Zrinjski je izbacio MTK, pa izgubio od Midtjyllanda 3:1 u Danskoj.

Treba ispratiti koliko može islandski Akranes protiv Derbyja. U prvom kolu su zabili 16 pogodaka Levadiji.

Da se vratim kolo unazad, Brodarac i Rennes su odigrali 0:0 u Staroj Pazovi i Francuzi su prošli dalje zbog (par postova iznad) spomenutog pobjedonosnog pogotka u 96. minuti.

Brodarac je tako i drugi put nespretno ispao. Oni su i odličan pokazatelj koliko je dalek put od talentiranih juniorskih generacija do nekakvog uspjeha. Prvih 11 koji su prije dvije godine ispali, ali i nadigrali Manchester United danas igraju u sljedećim klubovima (bez kluba - Žarkovo, Sesvete, Spartak Subotica, Žarkovo - Zemun, Radnik Surdulica, Kolubara - Železničar Pančevo, Proleter, Teleoptik)

narada108
narada108
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.660
06. studenog 2019. u 19:14

de mi neko reci gdje je U19 Dinama bila prosle i pretprosle sezone...pa senijori su bili prvaci....ali ocigledno se gledaju neki UEFA bodovi ili stogod....

Ludovic IX
Ludovic IX
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 3.076
06. studenog 2019. u 19:22

Ako uđu seniori u LP, i juniori igraju LP. Drugi path je put juniorskih prvaka država..npr, da su juniori Hajduka osvojili naslov, oni bi igrali u ovom drugom pathu.

Lani je Dinamo preko tog drugog patha došao do 1/4 finala i ispao od čelskog na penale