Gašpar 1911 je napisao/la:
Ali proći poluamaterski Škupi i osigurana jesen u Europi, što ti je mjesto prvaka i dobar koeficijent, na stranu kako su ostvareni temelji za njega, da sad ne zagađujemo temu.
Ja bi se ipak morao složit sa Miškom, konferencijska liga nije ispunila svoju svrhu, trebalo je biti više klubova i u europskoj i u konferencijskoj ligi tako da imaš puno lakši ulazak, ovako prvaci ulaze jako lako pa na kraju imaš jače kvalifikacije neprvaka nego kasnije grupe konferencijske lige.
Općenito ne razumijem toliko favoriziranje prvaka od strane Uefe, pa umjesto da se radi na tome da domaće lige budu što izjednačenije, oni rade suprotno.
I što će sad Rijeka stvorit roster za europske i domaće utakmice kad će možda sutra ispast, gdje će onda sa viškom igrača, i ostali naši klubovi u kvalifikacijama konkerencijske lige isto.
Zato sto ako ne favoriziras prvake liga prvaka ce postat superliga, a ostali cemo imat svoje natjecanje.