interistazg je napisao/la:
Luis Garcia je napisao/la:
Mnogi su bili sumnjicavi oko ubacivanja Vide u pocetnu postavu... na kraju se pokazalo da nije bilo razloga za sumnju. To je nesumnjivo bio katastrofalan potez. Heh.
Salu na stranu, ne bih upirao na jednog igraca... Nista ne funkcionira. Ko da su se prvi put sastali na terenu. Nerealno je da je ova ekipa osvojila broncu nedavno a sad ih dominiraju farmeri iz Walesa.
Vidi cijeli citat
Nije baš ista ekipa
Ovak iz glave, fali ti 6 igrača
Perišić, Kramarić, Lovren, Oršić, Petković i Livaja
Ma dobro, al tu imas kostur ekipe, citavu vezu, gvardiola, juranovica, livakovica itd... Trebalo bi biti vise nego dovoljno za pomesti Wales kojemu su najbolji igraci u Nottinghamu ili Bournemouthu i jedva bi im 3 igraca sjela na nasu klupu.