28. rujna 2014. u 18:38
Danas:
Studentski Grad - Trešnjevka 1:1
Botinec - Šparta Elektra 2:1
Prečko - Ivanja Reka 1:3 (domaći oštećeni za kazneni udarac kod 1:1, ali nema smisla spominjati suce u ovoj ligi. Domaći promašili neke solidne prilike, ali sve u svemu gosti zasluženo nose bodove)

Poredak: ZET 14, Ivanja Reka  (utakmica manje) i Prečko 11, Trešnjevka i Botinec 10...

Jarun - ZET 0:1
Loša utakmica koju je riješio Vedran Cetina na jedini mogući način, majstorijom. Romano Gorše vratio mu je povratnu, a ovaj iz prve pogodio identično kao Weitzer protiv Lokomotive nedavno. Ali ovo je bilo 5-6 metara dalje.
Inače, delegat je napisao izvještaj pola sata prije utakmice, na kraju je dodao 2 rečenice i kartone. Očito mu je teško izdvojiti malo vremena nakon utakmice, sramotno

Sutra:
Prečko - Ivanja Reka
Studentski Grad - Trešnjevka
Botinec - Šparta Elektra
Vidi cijeli citat

ti stavljas ovdje izvještaje sa utakmica i sam znaš da su oni 90% copy-paste na vlas isti..razlika je samo u događanjima na utakmici..
i ono što je zapravo pohvalno što je delegat ubrzao posao svima..nadodao što je trebao nadodat za određenu utakmicu..ti izdvajas to kao negativno..
da bilo bi bolje da pripremljeni tekst ima u biljžnici pa da ga diktira zapisničaru..dok se ovaj muči sa cometom i pisanjem..dok svi nervozno čekaju kad će moć potpisat zapisnik..

ivanm
ivanm
28. rujna 2014. u 19:01
Dobro, mislim da nije problem sjesti 10-15 minuta za računalo i napisati izvještaj., a ni pričekati toliko.  Ne koriste se mašine više. Znam da comet često šteka, no svejedno.

Uz sve ostalo što je "pregledano" prije utakmice pa se može napisati, napisao je da su opomene dodijeljene u dugu pni, spornih trenutaka nije bilo i da su suci dobro obavili svoj zadatak. A recimo to nije istina iako znam da neće pisati previše protiv suđenja. Nije istina ni da je bilo dovoljno skupljača lopti. Ja ih nisam vidio previše/dovoljno, pogotovo što su trojica bili jedan do drugog
28. rujna 2014. u 22:15

pa ja te pitam čemu? 90% tekst je isto..samo prepisuju..
ako se što bitno desilo..to se doda..
to što je napisano za suđenje ionako nije relevantno..jer suce mora posebno ocijeniti u kontroli..
a za skupljače lopti? ne kažem da je u redu..al često se ide na ruku domaćinu..jer kad bi pisali sve nedostatke u organizaciji brzo bi bankrotirali..jer se svi nedostaci plaćaju ako se ponavljaju..

ivanm
ivanm
28. rujna 2014. u 22:50
Jbg, ne čini mi se u redu da on "predviđa" što će se dogoditi u utakmici da bi sebi skratio radno vrijeme za 10 minuta. Pogotovo što u ovoj ligi ima dosta sranja, a često zakuhaju suci. Ako je nekome u redu da piše unaprijed, ok, poštujem