Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2019./2020.

123
...
101112
...
181920
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 16.967
02. kolovoza 2020. u 20:02

Borac I  - Radnik K 5:1

3 crvena Vecko dodijelio igračima Radnika

brewdoghc
brewdoghc
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 804
02. kolovoza 2020. u 20:05

VPŽ

Bratstvo-Pitomača  2:1 (0:0)

Sloga-Papuk   0:4 (0:2) 

Suhopolje-Slatina  2:2 (0:2) nakon jedanaesterca 5:4 

Virovitica je slobodna

nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 16.967
02. kolovoza 2020. u 20:08

Mladost KP - Tehnika Koprivnica 1:3

Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 9.191
02. kolovoza 2020. u 20:27

OSMINA FINALA – KUP ISTRE

Veli Vrh-Rudar 0:1

Istra Pula-Uljanik 1:2

Istra /T/-Rovinj 2:0

Kanfanar-Pazinka 0:7

Žminj-Jadran 0:3

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. R.I.P Pote
Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 9.191
02. kolovoza 2020. u 20:44

Parovi1/4 kupa NSŽI, nedjelja 09.08.2020. u 18.00
Labin: Rudar - Momjan 1947
Funtana: Funtana - Uljanik
Pazin:Pazinka-Pazin - Istra (T)
Poreč: Jadran-Poreč - Buje

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. R.I.P Pote
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.912
03. kolovoza 2020. u 09:49

Hoće se Koprivničko-križevčki kup stići odigrati do zadanog roka, koji je mislim 23.08?

Ako igraju polufinale i finale na dvije utakmice, s ovom uzvratnom utakmicom četvrtfinala to je pet termina.

brewdoghc
brewdoghc
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 804
03. kolovoza 2020. u 10:27

Kolko znam četvrtfinale se igra na dvije tekme, a polufinale i finale na jednu

MČ95
MČ95
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 05.06.2020.
Poruka: 38
03. kolovoza 2020. u 12:24

Parovi 1/4

Uskok - Kamen     

Mračaj - Solin

Dugopolje - Croatia

Gošk - Urania    

 

brewdoghc
brewdoghc
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 804
03. kolovoza 2020. u 12:46

VPŽ polufinale

Subota,08.08.2020. u 18,00 sati

Bratstvo-Papuk

Virovitica -Suhopolje

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.912
03. kolovoza 2020. u 20:34

Update... 

 

1) Grad Zagreb: FINALE - SESVETE -  1/2 - 12.08. - Trešnjevka - Maksimir
2) Zagrebačka:  1/2 - Gorica, Vrbovec, Sava Strmec, Kurilovec
3) Šibensko-Kninska: 1/4 - 12.08. - Dinara - Vodice, Rudar - DOŠK, Janjevo - Mladost Tribunj, 1/2 - Zagora Unešić
4) Istarska: 1/4 - 09.08. - Rudar - Momjan 1947, Funtana - Uljanik, Pazinka - Istra Tar, Jadran Poreč - Buje
5) Zadarska: 1/4 - 13.08. - Pakoštane - Hrvatski Vitez, Zemunik - Hajduk P, Polača - Nova Zora, Pogradina - Primorac Biograd
6) Splitsko-Dalmatinska: 1/4 - 08.08. - Uskok (Klis), Croatia Zmijavci, GOŠK KG 1/4 - 09.08. -  Mračaj (Runović) - Solin
7) Dubrovačko-Neretvanska: 1/2 - GOŠK - BŠK Zmaj, Grk - Neretva
8) Karlovačka: FINALE - KARLOVAC 1919 - DUGA RESA
9) KC-KŽ: 1/2 - Tehničar Cvetkovec, Borac Imbriovec, Tehnika Koprivnica, Ferdinandovac
10) Bjelovarsko-Bilogorska: 1/2 - 12.08. - Mladost Ždralovi - Dinamo Predavac, Gordowa - Bjelovar
11) Krapinsko-Zagorska: 1/2 - 09.08. - Oroslavje - Zagorec Krapina, Mladost Zabok - Gaj Mače
12) Varaždinska: FINALE - 05.08. - Ivančica - VARAŽDIN 1:1 - 6:7 - 11m
13) Međimurska: FINALE - 15.08. - POLET SVETI MARTIN NA MURI - RUDAR MURSKO SREDIŠĆE (4:0)
14) Virovitičko-Podravska: FINALE - VIROVITICA - PAPUK ORAHOVICA
15) Brodsko-Posavska: FINALE - 09.08. - SLOGA NOVA GRADIŠKA - ORIOLIK
16) Požeško-Slavonska: FINALE - SLAVONIJA POŽEGA 1/2 - 09.08. - BSK Buk - Dinamo Vidovci
17) Vukovarsko-Srijemska:  FINALE - 25.07. -  Dilj VinkovcI - GRANIČAR ŽUPANJA 1:2

18) Osječko-Baranjska: FINALE - 19.08. - BELIŠĆE - BSK BIJELO BRDO
19) Sisačko-Moslavačka: FINALE - MLADOST PETRINJA - 1/2 - 09.08. - Sesgesta - Sokol Velika Ludina
20) Primorsko-Goranska: 1/2 - 11.08. - Grobničan - Opatija, Krk - Crikvenica
21) Ličko-Senjska: FINALE -  02.08. - LIKA KORENICA - Otočac 1:1 - 5:3 - 11m



 

sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:


1. Osječko-baranjski 
2. Zagrebačka županija 
3. Brodsko-posavski 
4. Međimurski 
5. Vukovarsko-srijemski 
6. Koprivničko-križevački
7. Istarski 
8. Sisačko-moslavački 
9. Virovitičko-podravski 
10. Bjelovarsko-bilogorski 
11. Varaždinski



Belišće, BSK Bijelo Brdo

 

Sloga Nova Gradiška, Oriolik

Rudar MS, Polet SMnM

Graničar Županja, Dilj Vinkovci

 

 

Mladost Petrinja

Papuk Orahovica, Virovitica

 

Varaždin, Ivančica

JEDAN:


12. Grad Zagreb-ZNS 
13. Splitsko-dalmatinski
14. Primorsko-goranski 
15. Požeško-slavonski 
16. Zadarski 
17. Karlovački
18. Dubrovačko-neretvanski 
19. Krapinsko-zagorski
20. Šibensko-kninski 
21. Ličko-senjski 

 

 

Pobjednik utakmice Sesvete - Trešnjevka/Maksimir

 

 

Pobjednik utakmice Slavonija - BSK/Dinamo

 

Pobjednik utakmice Karlovac 1919 - Duga Resa

 

 

 

Lika '95 (Korenica)

 

[uredio Sjena - 09. kolovoza 2020. u 09:17]
123
...
101112
...
181920