ujebotebog al cosic jede govna, pa prekjucer je imao potpuno drugu spiku. znao si ti picku materinu cosicu nabijem te na kurac lazljivog
Skopje
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 4.698
Sve su utakmice danas bile gazenja. Sad je na redu da nas gaze cini mi se. Sreca je to....ne moze se protiv nje. Udaramo golmana, udaramo vratnice, sve presjecene lopte idu natrag kod njih.
Ode  utakmica u pm. Ovo je vec postalo simptomaticno. Prolazimo, kraljevi smo skupina i kad treba svi nas redom guze. Kao u nogometu portugalci koji su srecom prosli dalje, tako i poljaci veceras.

[uredio Skopje - 18. kolovoza 2016. u 02:06]
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 31.805
18. kolovoza 2016. u 02:06
4 razlike radi njihovog golmana i naših stativa. Je da nam je obrana nikakva, ali golmani nam imaju 2 obrane čini mi se. Preloše.

Ali vjerujem da ćemo ih okrenut.
1905
Captain Jack
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.352
ponavlja se polufinale zadnjeg EP-a...kontroliramo prvih 20 minuta i onda epski raspad

jebo vam bog majku s takvom obranom, 18 golova od ovih Poljaka dobit je sramotno
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Pristupio: 17.04.2014.
Poruka: 2.882
Dvije-tri obrane, dvije stative i eto problema. Sjebo nas je Babić jer je u 20 minuta izrotirao sve igrače.. Pa zašto naši ne izlazi na ruku na 9 metara nego ga puste na slobodno puca..
Poruka: 17.166
Znači obrana katastrofa... pogotovo lijeva strana obrane.
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
dva puta smo na 11-9 imali napad za 3 razlike, da smo to iskoristili poljaci bi se slomili, uvjeren sam zbog krakowa