2014 NFL Season

Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
19. siječnja 2015. u 00:38
ivor je napisao/la:
mislio sam da je ono sranje koje je Alex Smith izvodio s Vernonom Davisom protiv Saintsa prije koju godinu u Divisional vikendu najgore što se može dogodit ljubitelju NFL ekipe, ili barem nešto tih razmjera, ispada da ima i puno gore...

sreća za mene da sam ovaj put bio neutralan, ubio bi nešto inače...
Vidi cijeli citat

Ja sam ubio pol kile napolitanki

dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
19. siječnja 2015. u 00:38
dbald je napisao/la:
GB choke of the year.

1. Capersov call na 3rd and 19
2. Kod 4. INTa igrač ne ide na pick six nego se baca na pod iako ima barem 10 yd slobodnog prostora ispred sebe.
3. Igrač koji je zadužen blokirati ode loviti onside kick, fumbla i ostavi ove u igri
4. na moonball  kod 2pt conversiona koji je letio 8 sekundi, nijedan igrač GB ne odigra na loptu.

kako prijeći preko ovoga?
Vidi cijeli citat

Rekoh u 3. četvrtini da nisam vidio konzervativnije vođenu utakmicu. Platili su skupu cijenu. I nije kriv samo Capers nego McCarthy još više.za 1. poluvrijeme.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
19. siječnja 2015. u 00:39

Sad da vidimo dali Luck može dosegnuti elite QB nivo.

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.390
19. siječnja 2015. u 00:39
Dobra pouka svim timovima da Seahawksima ne smiju dati šansu, držali su im nož pod vratom 45 minuta.
227398
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
19. siječnja 2015. u 00:40
Sad jedan laganica bez nervoze i 20+ za Patse.
[uredio mark_37 - 19. siječnja 2015. u 00:40]
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
19. siječnja 2015. u 00:40
dbald je napisao/la:
GB choke of the year.

1. Capersov call na 3rd and 19
2. Kod 4. INTa igrač ne ide na pick six nego se baca na pod iako ima barem 10 yd slobodnog prostora ispred sebe.
3. Igrač koji je zadužen blokirati ode loviti onside kick, fumbla i ostavi ove u igri
4. na moonball  kod 2pt conversiona koji je letio 8 sekundi, nijedan igrač GB ne odigra na loptu.

kako prijeći preko ovoga?
Vidi cijeli citat


I čak sve to možeš ne spomenut, i opet ima još najmanje 5 točaka s katastrofalnim odlukama. Utakmica je morala biti gotova 15 minuta prije.

Zaboli me za sve dobro, ovo iziskuje momentalne otkaze.
I'm not mean, you're just a sissy.
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
19. siječnja 2015. u 00:41
A i Rodgers će vjerojatno dočekat da se i o njemu raspravlja kao i o Peytonu, kao o liku koji u playoffu igra lošije nego u regularnoj sezoni i to opravdano.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Brodeur30
Brodeur30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.230
19. siječnja 2015. u 00:41
GB pobjedia sam sebe

Onaj frizbi na 2pt Conversionu nikad necu svatit

Momentum change nakon td-a kojeg je punter bacia
Green Bay se raspa, tek u zadnju kad su gubili, Rodgers je spasia, ali coin flip i losa obrana u produzecima, jbg
What I'm working for is something more than free
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2014.
Poruka: 512
19. siječnja 2015. u 00:42
Sad kad bi još Luck dobija NE ,pa mojoj sreči nebi bilo kraja 
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
19. siječnja 2015. u 00:42
Kakav nogomet, kakav rukomet, ovaj sport nije normalan 

Možda sam još pod dojmom, ali ovo spada u top 3 sportske drame koje sam gledao bar u prijenosu.
  • Najnovije
  • Najčitanije