2014 NFL Season

Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
19. siječnja 2015. u 18:01
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
Da, to sam totalno zaboravio, Sherman je igrao zadnjih 20 minuta s jednom rukom i nijedna lopta nije išla na njega   Pa jebemu mater.
Vidi cijeli citat


Jeste, to me stvarno iznenadilo.  Ne znam koliko se vidjelo na tv, ali svaki predah on se drzao za ruku. 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.642
19. siječnja 2015. u 18:04
Vidjelo se fantastično, jedva je ruku držao uz sebe od bolova. Al dok se usereš ko grlica onda pušeš i na hladno.
I'm not mean, you're just a sissy.
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
19. siječnja 2015. u 18:06
Tesko je porediti sportove ali da objasnjavas nekom ko gleda nogomet, je li ovo ise da gubis 2:0 ili 3:0 pet minuta prije kraja.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 37
19. siječnja 2015. u 18:10
Dali neko zna neku stranicu na internetu gdje mogu narucivat igrice za ps4..povoljno ako je moguce?
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
19. siječnja 2015. u 18:37
Bože Isuse Kriste Majko Božja...

pa kakva je to utakmica bila između Hawksa i Packersa?! to nije normalno...to stvarno nije normalno!

maaa...nemam komentara...evo, nemam! ovo je van svake pameti koliko se tu nevjerojatnih stvari desilo!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.582
19. siječnja 2015. u 18:46
Marko Marušić je napisao/la:
neda mi se citat sve napisano, pa...

Dobar gameplan packersa, radi drugih stvari su izgubili.

Kad sam ja govorio da se u dva tjedna moze spremit gameplan u kojemu se puno trci s fb i baca hrpu kratkih paseva koji limitiraju potrebu rodgersa za trcanjem, odna se filozofiralo da to nije izvedivo. I onda packersi to pripreme u tjedan dana protiv najbolje obrane lige. Ipak, moralo se vise u onom pocetnom naletu od 2 fg.

Ono sto je problem wilsona je sto sam i mislio. On je u savrsenom sistemu za ono sto trenutno moze, ako taj sistem losije funkcionira i trazi se vise od njega, skloniji je greskama, int pa i jako dugim sackovima. Jako dobar contain wilsona u pocketu cijelu utakmicu. S druge strane to ga ne dira kao svakog odlicnog qba i sposoban je s dva pasa rijesit utakmicu koju je lose odigrao.

I onda samounistenje packersa u zadnje dvije minute. Liku kod kicka lopta za zavrsit utakmicu prodje kroz ruke i pogodi  ga u glavu. Onda kod ona dva poena balon uspjesno padne sijetlu u ruke i odvuce utakmicu na tri poena, mjesto na fg za pobjedu. Dvije stvari koje su presudile utakmicu. Nikakve mudre akcije, samo je trebalo uhvatit lopte koje su se morale uhvatit.

Sepajuci rodgers ipak odvlaci to u produzetke. Neznam cemu takav raspad obrane na kraju. Prilicno naivno je to izgledalo u zadnjoj cetvrtini i produzetku. Packersi imaju za cime zalit. Imali su dvije lopte za uhvatit u zraku prije kraja za dobit utakmicu i nisu ih uhvatili.

Sijetl je odradio svoje ali me nije uopce impresionirao van onoga sto znamo o njima, da su imuni na greske i da igraju do kraja.

Vidi cijeli citat

Ma svew stoji što si rekao, ali na što je ličio ostatak napada Hawksa, izuzev Wilsona? Jedino Lynch je nešto odigrao, pass protection je bio očajan, Wilson nije imao vremena ni okrenuti se a već su bili na njemu, par puta je predugo držao loptu, ostale udarce je primio zbog loše OL, a hvatači ajme majko. Koliko ispušetnih lopti i lopti kroz ruke, pa onda rade ono najgore, a to je da dižu loptu u zrak i tako su bila 2 INT-a koja ni najmanje ne idu na dušu Wilsonu. Dečko je odigrao solidno, momentum je bio totalno protiv njih sve do onog fake FG i TD-a. A onda kad je najviše trebalo, e onda je potegnuo, to što je tekma do tada trebala već biti riješena, to ide na dušu Packersima

Uvijek sam smatrao Packerse pobjedničkom ekipom i iako to i dalje mislim, dojma sam da bi ovo malo ekipa izgubilo što su oni jučer uspjeli, ali zato i volimo NFL...


Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.582
19. siječnja 2015. u 18:48
Seattle je napisao/la:
Tesko je porediti sportove ali da objasnjavas nekom ko gleda nogomet, je li ovo ise da gubis 2:0 ili 3:0 pet minuta prije kraja.
Vidi cijeli citat

Ovo je u rangu onoga preokreta Liverpoola u finalu LP 2005., samo još duplo napetije jer se sve dogodilo u svega par minuta...
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2014.
Poruka: 1.184
19. siječnja 2015. u 19:31
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
Da, to sam totalno zaboravio, Sherman je igrao zadnjih 20 minuta s jednom rukom i nijedna lopta nije išla na njega   Pa jebemu mater.
Vidi cijeli citat

Usro se Rodjo.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.642
19. siječnja 2015. u 19:34
Lillard je napisao/la:
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
Da, to sam totalno zaboravio, Sherman je igrao zadnjih 20 minuta s jednom rukom i nijedna lopta nije išla na njega   Pa jebemu mater.
Vidi cijeli citat

Usro se Rodjo.
Vidi cijeli citat


A ne zove on akcije. Iako stoji da su se svi usrali. 

I uz sve to, opet im je dao šansu s time što je prošao teren za FG. Njemu zadnjem se može nešto prigovorit, realno.
[uredio dajmituprijavuvecjednom - 19. siječnja 2015. u 19:35]
I'm not mean, you're just a sissy.
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 19:36
Marko Marušić je napisao/la:
totti2 je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
totti2 je napisao/la:
nisam ni sumnjal.
istraga još nije ni počela, al već je odlučeno. Patsi su to napravili, Patsi varaju i to je to.
čak i ako istraga pokaže da to nije istina opet budu svi pretpostavili da ih je Godell poštedil i da su varali, al da je to skriveno od javnosti. ja sam mislil da si nevin dok se ne dokaže suprotno. kad su Patsi u pitanju očito je suprotno (a i kad se dokaže da nisu krivi ipak su krivi ).
Vidi cijeli citat


pa ti kmecis i kad su tvoji u SB 
Vidi cijeli citat


znači dobili su pa nesmem reći kak je ova situacija sranje i kak god da završi bude loše za Patse
Vidi cijeli citat


jadni patsi. neznam sto da ti kazem, osim da su sami krivi.
Vidi cijeli citat


a recimo npr. da to nije istina i da nisu niš napravili. zakaj su si onda sami krivi
prije 8 godina su "uhvaćeni" kak snimaju s krive pozicije i to sad znači da je svaka optužba automatski točna. SMIJEŠNO
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
  • Najnovije
  • Najčitanije