2014 NFL Season

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.645
16. kolovoza 2014. u 19:52
baseggio je napisao/la:
Joe Black je napisao/la:
baseggio je napisao/la:
Bearsi se dogovorili sa Santonio Holmesom  Marshall, Jeffery, Holmes, Bennett + Forte ... bok te mazo Cutleru ako svaki ne bude ima po TD po utakmici
Vidi cijeli citat

sve sam se nešto nadao .....
I Bearsi? Sad ili nikad!
Vidi cijeli citat

ma obrana je i dalje dno dna
Packerčad je i dalje jača...ali borba za diviziju do zadnjeg kola
Vidi cijeli citat


Ukoliko se Rodgers ne ozlijedi, bit će borba za wild card do zadnjeg kola. 
I'm not mean, you're just a sissy.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.645
16. kolovoza 2014. u 22:17
Prelijep drive Packersa. A sad Rodgersa i ekipu van, dosta je bilo.
I'm not mean, you're just a sissy.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
16. kolovoza 2014. u 22:18
Moćan drive Packersa protiv jedne od boljih obrana lige. Lacy zvijer, Rodgers po starom, poezija u pokretu.
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
16. kolovoza 2014. u 22:22
Aaron je zdrav i ima puno opcija za iskoristiti, a ako neko zna .....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
16. kolovoza 2014. u 22:39
Rodgers Bog, najbolji QB lige.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
17. kolovoza 2014. u 03:14
Zadovoljan prvim poluvremenom Bucsa, poboljšanje s obzirom na utakmicu protiv Jagsa.

Jedino bih želio istaknuti Geralda McCoya. Čovjeka ne možeš blokirati, nezaustavljiv je, najbolji DT lige, jedno 3 tacklea za gubitak i sack fumble poslije kojeg zabijamo jedini TD za sada, sve to u otprilike jednoj četvrtini. Frajer je zvijer
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
17. kolovoza 2014. u 11:24
I'mBack je napisao/la:
Zadovoljan prvim poluvremenom Bucsa, poboljšanje s obzirom na utakmicu protiv Jagsa.

Jedino bih želio istaknuti Geralda McCoya. Čovjeka ne možeš blokirati, nezaustavljiv je, najbolji DT lige, jedno 3 tacklea za gubitak i sack fumble poslije kojeg zabijamo jedini TD za sada, sve to u otprilike jednoj četvrtini. Frajer je zvijer
Vidi cijeli citat


On je odličan igrač, ali tu ipak trebaš uzeti u obzir da je OL Dolphinsa među lošijima u ligi. Ako protiv njih nije dominantan onda neće biti protiv nikoga
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
17. kolovoza 2014. u 15:16
totti2 je napisao/la:
I'mBack je napisao/la:
Zadovoljan prvim poluvremenom Bucsa, poboljšanje s obzirom na utakmicu protiv Jagsa.

Jedino bih želio istaknuti Geralda McCoya. Čovjeka ne možeš blokirati, nezaustavljiv je, najbolji DT lige, jedno 3 tacklea za gubitak i sack fumble poslije kojeg zabijamo jedini TD za sada, sve to u otprilike jednoj četvrtini. Frajer je zvijer
Vidi cijeli citat


On je odličan igrač, ali tu ipak trebaš uzeti u obzir da je OL Dolphinsa među lošijima u ligi. Ako protiv njih nije dominantan onda neće biti protiv nikoga
Vidi cijeli citat

Istina, ali svejedno izgleda najspremniji za sezonu, i protiv Jagsa je izgledao super.

Je među lošijima, ali je kod sacka splitao double-team centra i guarda takvom lakoćom da je izgledalo zastrašujuće. Ova obrambena schema Tampa 2 je idealna za njega, jedan od razloga zašto je njegov mentor Warren Sapp u Hall of Fameu danas.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
17. kolovoza 2014. u 15:31
Teddy Bridgewater će biti najbolji QB ove rookie generacije. Nikad nisam vidio da je QB toliko osporavan zbog gluposti kao veličina ruku, nošenje rukavica itd... a čovjek ima najimpresivniji college film, bolji i od Bortlesa i Manizela. Krađa za Vikingse što su ga uzeli 32. pickom.
[uredio I'mBack - 17. kolovoza 2014. u 15:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
17. kolovoza 2014. u 18:02
Od rokii su sva zvučnija imene imala odlične tjedne osim Robinsona,Mathewsa i Watkinsa(koji je ozlijeđen)
  • Najnovije
  • Najčitanije