totti2 je napisao/la:
I'mBack je napisao/la:
Zadovoljan prvim poluvremenom Bucsa, poboljšanje s obzirom na utakmicu protiv Jagsa.
Jedino bih želio istaknuti Geralda McCoya.
Čovjeka ne možeš blokirati, nezaustavljiv je, najbolji DT lige, jedno 3 tacklea za gubitak i sack fumble poslije kojeg zabijamo jedini TD za sada, sve to u otprilike jednoj četvrtini. Frajer je zvijer
Vidi cijeli citat
On je odličan igrač, ali tu ipak trebaš uzeti u obzir da je OL Dolphinsa među lošijima u ligi. Ako protiv njih nije dominantan onda neće biti protiv nikoga
Vidi cijeli citat
Istina, ali svejedno izgleda najspremniji za sezonu, i protiv Jagsa je izgledao super.
Je među lošijima, ali je kod sacka splitao double-team centra i guarda takvom lakoćom da je izgledalo zastrašujuće. Ova obrambena schema Tampa 2 je idealna za njega, jedan od razloga zašto je njegov mentor Warren Sapp u Hall of Fameu danas.