2014 NFL Season

aristotel
aristotel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 1.370
18. kolovoza 2014. u 19:47
Seattle je napisao/la:
Ako budu ovako bacali flags i svirali penalties, onda bolje nek se i ne igra. Zanimljivo, prvo su promijenili pravili nakon sto je New England razvalio Peytona i Colts 2003 i poceli zvati vise PI i sad to opet rade nakon sto su ih Seahawks rasturili. Pa dajte Peytonu jebeni trofej, ne mora se ni igrati.
Vidi cijeli citat

baš sam razmišljao kako se nitko nije očitovao po pitanju novih pravila.. jbga, da se ono dogodilo u division roundu mislim da ne bi ništa bilo, ali Superbowl je ogledalo čitave lige i najunosnija tvornica para, pa je Liga odlučila uraditi nešto po tom pitanju.. ali kako god okreneš, meni je glupo donositi odluke na osnovu jedne utakmice..

a ovo za Peytona sam već negdje pročitao- da, i meni je malo previše slučajnosti..
Bol nestane. Komadi vole ožiljke. Slava- traje vječno!!
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
18. kolovoza 2014. u 20:19
Nisam puno gledo do ovog vikenda pa nisam bas ni znao da toliko sviraju. Ali onda kad sam vidio kaku su bezveze zvali PI nad Baldwin a frajer (ne znam ko je bio iz San Diega) ga nije tako i onda isto tako kasnije, Seahawks napravili INT i vrate za TD i ovi zovu PI.  Jos kad vidis ovo, jasno ti je:

" After 2 full preseason wks in 2013, there were 20 defensive holds called. This year, with 3 games to go, there have been 100"

http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24666134/dean-blandino-nfl-not-going-to-change-how-were-calling-the-game

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.11.2009.
Poruka: 1.657
18. kolovoza 2014. u 20:59

Mislim da je sada veliki broj tih prekrsaja cisto sto se navikavaju na novo pravlio isto kao sto je bio veliki broj TD returna na kickofu kada su pomakli 5 yardi. Liga postaje sve blaza zbog tuzbi raznorazni koje dolaze od bivskih igraca a i ocigledno je da je njima u cilju da sto vise bude TD.Naravno kao navijac Steelersa i dobre odbrane ne zelim da se nastavi taj trend ali sto je tu je.

Na kraju da dodam ,divim vam se sto mozete preseason gledat , meni ako se ne igra za bodove nije ni malo napeto

Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
18. kolovoza 2014. u 21:25
Ma ne gledam bas preseason. Ono po malo uhvatim tu i tamo.  Bio sam na putu ovaj prosli tjedan pa mi se ovaj vikend nije nigdje islo pa sam nesto vise gledo.  Iako ima sezonsku kartu, jos nikad nisam otiso na preseason tekmu. Obicno dam nekom karte za te tekme.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
18. kolovoza 2014. u 22:20
Seattle je napisao/la:
Ako budu ovako bacali flags i svirali penalties, onda bolje nek se i ne igra. Zanimljivo, prvo su promijenili pravili nakon sto je New England razvalio Peytona i Colts 2003 i poceli zvati vise PI i sad to opet rade nakon sto su ih Seahawks rasturili. Pa dajte Peytonu jebeni trofej, ne mora se ni igrati.
Vidi cijeli citat


Srećom da nisam ja ovo napisal. Da jesam sad bi već dobil lekciju od Marušića
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Big Mo
Big Mo
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 606
18. kolovoza 2014. u 23:18
A koje je to novo pravilo što je liga uvela? Nisam u toku...
Znam da su pomjerili udarac za extra point i zabranili zakucavanje nakon TD-a.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.11.2009.
Poruka: 1.657
18. kolovoza 2014. u 23:27
totti2 je napisao/la:
Seattle je napisao/la:
Ako budu ovako bacali flags i svirali penalties, onda bolje nek se i ne igra. Zanimljivo, prvo su promijenili pravili nakon sto je New England razvalio Peytona i Colts 2003 i poceli zvati vise PI i sad to opet rade nakon sto su ih Seahawks rasturili. Pa dajte Peytonu jebeni trofej, ne mora se ni igrati.
Vidi cijeli citat


Srećom da nisam ja ovo napisal. Da jesam sad bi već dobil lekciju od Marušića
Vidi cijeli citat

Napisi mozda se vrati 
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
19. kolovoza 2014. u 00:00
Big Mo je napisao/la:
A koje je to novo pravilo što je liga uvela? Nisam u toku...
Znam da su pomjerili udarac za extra point i zabranili zakucavanje nakon TD-a.
Vidi cijeli citat


Nije novo pravilo nego su naredili sucima da se svaki dodir obrane nakon 5 yards svira kao passing interference.  To znaci, ne mozes u stvari imati nikakvog kontakta.  Sto u stvari, nije problem ako sviraju i napadu tu istu stvar jer mnogo puta je bas WR koji inicira kontakt. 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
19. kolovoza 2014. u 03:27
Seattle je napisao/la:
Big Mo je napisao/la:
A koje je to novo pravilo što je liga uvela? Nisam u toku...
Znam da su pomjerili udarac za extra point i zabranili zakucavanje nakon TD-a.
Vidi cijeli citat


Nije novo pravilo nego su naredili sucima da se svaki dodir obrane nakon 5 yards svira kao passing interference.  To znaci, ne mozes u stvari imati nikakvog kontakta.  Sto u stvari, nije problem ako sviraju i napadu tu istu stvar jer mnogo puta je bas WR koji inicira kontakt. 

Vidi cijeli citat

Nije istina nego sviraju više holding, holding i pass interfierence nije isto. Pa to i je originalno pravilo, CB poslije 5 yardi nema pravo ometati rutu, samo će ga ovaj put izgleda i provoditi.
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
19. kolovoza 2014. u 06:03
I'mBack je napisao/la:
Seattle je napisao/la:
Big Mo je napisao/la:
A koje je to novo pravilo što je liga uvela? Nisam u toku...
Znam da su pomjerili udarac za extra point i zabranili zakucavanje nakon TD-a.
Vidi cijeli citat


Nije novo pravilo nego su naredili sucima da se svaki dodir obrane nakon 5 yards svira kao passing interference.  To znaci, ne mozes u stvari imati nikakvog kontakta.  Sto u stvari, nije problem ako sviraju i napadu tu istu stvar jer mnogo puta je bas WR koji inicira kontakt. 

Vidi cijeli citat

Nije istina nego sviraju više holding, holding i pass interfierence nije isto. Pa to i je originalno pravilo, CB poslije 5 yardi nema pravo ometati rutu, samo će ga ovaj put izgleda i provoditi.
Vidi cijeli citat


To si u pravu da holding I PI nije isto. Nemam ja problema da sviraju holding ali isto tako nek sviraju I WR koji isto nemaju pravo dirati obrambenog igraca nakon 5 yds. I vjeruj mi, Seahawks ce se prilagoditi (nijedan holding ili PI nije sviran startnoj LOB dosad) ali postaje bas bezveze. Postaje bas sport bez kontakta ako ovako nastave svirati.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
  • Najnovije
  • Najčitanije