Seattle je napisao/la:
Ako budu ovako bacali flags i svirali penalties, onda bolje nek se i ne igra.
Zanimljivo, prvo su promijenili pravili nakon sto je New England razvalio Peytona i Colts 2003 i poceli zvati vise PI i sad to opet rade nakon sto su ih Seahawks rasturili. Pa dajte Peytonu jebeni trofej, ne mora se ni igrati.
Vidi cijeli citat
baš sam razmišljao kako se nitko nije očitovao po pitanju novih pravila.. jbga, da se ono dogodilo u
division roundu mislim da ne bi ništa bilo, ali Superbowl je ogledalo čitave lige i najunosnija tvornica para, pa je Liga odlučila uraditi nešto po tom pitanju.. ali kako god okreneš, meni je glupo donositi odluke na osnovu jedne utakmice..
a ovo za Peytona sam već negdje pročitao- da, i meni je malo previše slučajnosti..
Bol nestane. Komadi vole ožiljke. Slava- traje vječno!!