Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 4.378
09. rujna 2022. u 08:00

Pogleda sažetak... Čini mi se da je Allen rasturio, a pogotovo drugo poluvrijeme i uz nekoliko bolesno dobrih dodavanja upisa je i vrhunski TD.

Fino otvaranje sezone, sada čekamo nedjelju 22.25 da me Giantsi plesnu 🤣

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 32.541
09. rujna 2022. u 08:02

Pogledao sazetke, ubili ih Billsi, unatoc 4 tournovera.

Stafford los do jako los, ali pocetni dojam je da ce jako falit Whithwort i OBJ jer Robinsons zasad ne pokazuje da je dostojna zamjena. Lijepo je bilo za vidjet kad je Diggs sprzio Ramseya...

U svakom slucaju, Billsi pokazali zasto ih mnogi smatraju najjacom ekipom lige i Allena favoritom za MVP-a...

Facts don't care about your feelings!
telekineza
telekineza
Pristupio: 28.05.2011.
Poruka: 2.067
09. rujna 2022. u 08:25

Ja sam pogledao cijelu utakmicu i dojam je da su trebali pobjediti i uvjerljivije, drugo poluvrijeme su ih dobili 21:0, a po meni su u prvom bili jednako dominantni kao i u drugom i prvo je isto trebalo završiti sličnom razlikom, ali su se samoubili u par navrata bezveze. Obrana im izgleda jako dobro sa Von Millerom, napad je izgledao savršen većinu vremena i vjerujem da će Billse biti gušt gledati, biti će možda i najzabavnija ekipa za gledati jer ovo što Allen igra je perfektno (iako je imao 2 interceptiona, za prvi nije kriv jer mu je hvataču ispala iz ruke), nevjerojatno koliko je dobrih odluka donosio i izgledao smireno, a izgleda da ga ili ne budu ili se on ne želi štediti jer je bez problemao išao na probijanja iako su vodili 14 razlike u zadnjoj četvrtini.

čoban2343
čoban2343
Mali dioničar
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 9.622
09. rujna 2022. u 09:19

Potpisujem telekinezu, Bilsi su baš izgledali moćno i u obrani i u napadu. Da nisu imali ta 2 turnovera već bi na poluvremenu bilo gotovo.

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.