2026 NFL Season

123
...
293031
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
05. lipnja 2026. u 18:58

Sve smo blize da imamo Indiana Bears. 

The Bears’ Board of Directors voted Thursday to advance the stadium development in Hammond, Indiana, with the exact to be selected. This is this first time that the Bears’ board has voted on any stadium site.

As one source said, “There is more work to do but barring anything very strange, it’s a done deal.”

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
06. lipnja 2026. u 07:27

Navodno ce zadrzati ime Chicago. A idu u Hammond koji je prakticno predgrade Chicaga, samo je u Indiani..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
06. lipnja 2026. u 07:58

I dalje bi bili puno bliže centru Chicaga nego Ninersi ili Patsi, ništa novo u ligi, a NY ekipe već desetljećima igraju u drugoj državi.

[uredio Konfuzije - 06. lipnja 2026. u 07:59]
227398
The_Iceman
The_Iceman
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.06.2025.
Poruka: 82
06. lipnja 2026. u 23:28

To me uvijek zanimalo u americkim sportovima, kad se ekipa prebaci u novi grad, kako to bude po pitanju navijaca. Jel navijaci koji su dotad navijali za njih i dalje navijaju, iako klub vise nije u njihovom gradu, koliko im je potrebno da steknu bazu navijaca u novom gradu, jel odma svi navijaju za novi klub ili treba neko vrijeme itd. Npr primjer u nba je seattle u oklahomu

Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
06. lipnja 2026. u 23:35

The_Iceman je napisao/la:

To me uvijek zanimalo u americkim sportovima, kad se ekipa prebaci u novi grad, kako to bude po pitanju navijaca. Jel navijaci koji su dotad navijali za njih i dalje navijaju, iako klub vise nije u njihovom gradu, koliko im je potrebno da steknu bazu navijaca u novom gradu, jel odma svi navijaju za novi klub ili treba neko vrijeme itd. Npr primjer u nba je seattle u oklahomu

Vidi cijeli citat


Zavisi dosta.  Recimo nisam nikog iz Seattle upoznao da je poceo navijati za Thunder. Vecina je uglavnom prestala gledati taj sport ili pokupili novi tim.  Isto je slicno s St. Louis i Rams mada sam upoznao ljudi iz St. Louis da navijaju za danasnje Rams. Raiders svejedno gdje se maknu oni imaju svoju bazu. 

A sto se tice novog treba vremena. Mislim nije neki primjer jer su Kraken NHL team bili an expansion team ali dosta ljudi su pratili svoje timove ako imaju hokey.  Moji prijatelji ovde koji navijaju za Canucks u NHL , jos uvijek navijaju za Canucks ali idu na utakmice Kraken. To im je ko drugi tim. Ljudi koji bas nisu pratili odma pokupe novi tim i pocnu za njih navijati.  

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
07. lipnja 2026. u 17:58

Seattle je napisao/la:

Sve smo blize da imamo Indiana Bears. 

The Bears’ Board of Directors voted Thursday to advance the stadium development in Hammond, Indiana, with the exact to be selected. This is this first time that the Bears’ board has voted on any stadium site.

As one source said, “There is more work to do but barring anything very strange, it’s a done deal.”

Vidi cijeli citat

Većina fanova nije za to, ali svi razumiju odluke vlasnika, jer im država Illinois i city of Chicago nisu nikakve prijedloge prihvatili i normalno da i liga i vlasnici hoće novi stadion u Chicagu koji bi funkcionirao 365 dana u godini.. 

fil25
fil25
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.056
13. lipnja 2026. u 22:17

Mahomes produljio ugovor s Chiefsima. Baš gledam na over the cap i ugovor mu sad traje do 2033 ali još mu ova godina "jeftina". Nakon ove godine slijedećih 7g mu je prosjek 76,8M po sezoni s tim da mu je cap hit za slijedeću sezonu iznad 90M.

Ako baš drastično ne poraste cap za ekipe neznam koliko će moći oko njega složiti dobru ekipu kad on sam zauzme cca 25%. A nekako mi se čini da je malo pao u zadnjih par sezona i da to više nije onaj Mahomes od prije 4-5 sezona.

Moja procijena da su se Chiefsi malo "zakopali" s ovim ugovorom i da nakon ove sezone slijedi teško razdoblje za njih.

[uredio fil25 - 13. lipnja 2026. u 22:19]
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
14. lipnja 2026. u 03:29
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
crooy3
crooy3
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 556
23. lipnja 2026. u 22:49

Kyle Pitts potpisao novi ugovor s Falconsima, 3 godine, 54 milijuna, od toga je zagarantirano 36m.

S prosječnom plaćom od 18m godišnje, postaje 3. najplaćeniji TE u ligi (ispred su Kittle i McBride).

Dosta dobar (blaža riječ za "nezaslužen") ugovor za igrača koji ima talent, ali nije ga pokazao tijekom ovih 5 sezona od kada su ga Falconsi izabrali sa 4. pickom. Možda igraju na to da je Stefanski novi trener, pa da će on izvuči više iz njega. Stefanski kojemu je Njoku u Brownsima bio dosta produktivan.

123
...
293031
  • Najnovije
  • Najčitanije